Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Zinde Yaşam
Zindelik ve ferahlamanın yolu Nutriway ‘vit H2O’ dan geçiyor

2014/08/05 - 

Nutriway’in içecek karışımları arasında bulunan şeftali aromalı

“vit H2O”  bu yaz sıcağında susuzluğun en iyi çözümü olacak.

 Amway’in, Dünya’nın en çok satan vitamin ve beslenme destek ürünleri markası Nutriway’in, Vit H2O vitamin katkılı içecek tozu,  yaz aylarındaki artan sıvı ihtiyacına yanıt veriyor. Havaların ısınmasıyla birlikte; sıcaklık ve nem artışının yarattığı sıvı ihtiyacını destekleyen bu ürün, bir taraftan ferahlatırken aynı zamanda vücutta yarattığı zindelikle de en iyi çözümü sunuyor.

Nutriway vit H2O Şeftali aromasıyla, özellikle yaz aylarında daha fazla tüketilmesi gereken suya,  düşük kalorili, düşük karbonhidratlı bir lezzet katar. Bir kutu içerisinde 20 poşet barındıran toz halindeki ürün, 500 ml suya eklendikten sonra karıştırılarak kısa sürede hazır hale getiriliyor.

Bu sıcak yaz aylarında, susuzluğunu farklı lezzet aromalarıyla gidermek isteyenler, çevrelerindeki en yakın Amway Serbest Girişimcisi’nden Nutriway vit H2O’yu  44,32 liradan satın alabilir. Kendilerine en yakın Amway Serbest Girişimcileri’ne ulaşabilmek için ise infoTR@amway.com adresinden bilgi alınabiliyor.

NUTRIWAY ile Optimum Zindelik

Vitamin ve Beslenme destek ürünleri, yiyecek ve içecekler dahil olmak üzere, 50’den fazla ülkede satışa sunuluyor. NUTRIWAY ürün grubu her ay 15.000 kalite kontrol testi, her yıl 400.000’in üzerinde ürün değerlendirmesine tabi tutularak çoklu kalite önlemleri alınarak hazırlanıyor. Yaşamı mümkün olduğu ölçüde sağlıklı sürdürmek için gerekli kişisel seçimleri yapacak şekilde adapte etmek anlamına gelen optimum zindelik, iyi sağlığa ilişkin kişiselleştirilmiş bir yaklaşım için, en iyi beslenme, yaşam tarzı, dinlenme ve gevşeme alışkanlıklarını belirlemek ile başlıyor. NUTRIWAY merkezinde beslenme ve optimum zindelik yaşamı destekleyen ürünleri tüm sağlığına değer verenlere sunuyor.

www.amway.com.tr

Amway hakkında

Direct Selling News Global 100’e göre Amway, dünyanın 1 Numaralı doğrudan satış şirketidir. 1959’da girişimci Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından kurulan ve merkezi Ada, Michigan, A.B.D olan Amway, dünyada 100’den fazla ülke ve bölgede kaliteli tüketim ürünleri ve eşsiz iş fırsatları sunmaktadır. Bütün dünyada 75 AR-GE ve kalite güvence laboratuarında çalışan 900’den fazla bilim insanı, mühendis ve teknik profesyonel şirketin ürün geliştirme çalışmalarını destekleyerek bilimsel bir mükemmellik kültürü yaratmaktadır. Amway’in en çok satan markaları NUTRILITETM /NUTRIWAYTM gıda takviyesi ürünleri, ARTISTRYTM cilt bakım ve renkli kozmetik ürünleri ve eSpringTM su arıtma sistemidir.

Ayrıntılı Bilgi için: 

desibel Ajans

Sibel Kahraman – 0530 328 85 73 / sibel.kahraman@desibelajans.com

Duygu Acar – 0533 510 32 45 / duygu.acar@desibelajans.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia