Turkey TUR  

YENİ AMWAY ARTISTRY DERMASONİK CİHAZI

2018/03/20 - 

Amway, Sağlıklı bir Cilde Sahip Olmanıza Yardımcı Bilim ve Teknolojiyi Evinize Getiriyor!
YENİ AMWAY ARTISTRY DERMASONİK CİHAZI
Amway cildin görüntürüsünü ve sağlığını inanılmaz bir şekilde etkileyen ARTISTRY Dermasonik Cihazı’nı profesyonel bir cilt bakım aracı olarak evde kullanım için geliştirdi. Cildin koruyucu filmleri cildin dış etkilere karşı korunmasında özel bir rol oynadığı gibi eş zamanlı olarak besin maddelerinin ciltten çıkmasını önler. Kullandıktan sonra cildin kozmetik ürünlerini emdiği inanılıyor fakat aslında bunlar yalnızca cilt yüzeyine nüfus ediyor. Cilt bakım ürünlerinden en iyi sonuçlar, bileşenlerin cilt tarafından tamamen absorbe edilmesi ile elde edilebilir.
Yeni ARTISTRY Dermasonik Cihazı, gözenekleri derinlemesine temizleyen ve katmanları daha da fazla temizlemek için su ile birleştiğinde baloncuklar yaratan 30.000 Hz ultrasonik titreşim kullanarak cilt bakım ürünleri için cildi hazırlar. Galvanik akım daha sonra cildi ürünler için hazırlamakta, maksimum penetrasyon için doğru akım kullanmaktadır.

BİR CİHAZ, İKİ BAŞLIK, BEŞ MOD
Ultrasonik Metal Başlık, su veya tonik ile birleştiğinde baloncuk jeti etkisi yaratan ultrasonik dalgalar üretir. Baloncuk jetleri, siyah noktaları, kiri, ve makyaj kalıntılarını temizlemek üzere cildin gözeneklerine derinlemesine nüfus eder.

Derma Ion Galvanic Başlık, 5 çözüm modu (Sıkılaştırma /Kırışıklık/Aydınlatma/Nemlendirme/VitaminC) için iyon akımlarını optimize ederek etkisini gösterir.
Derma iyon, mikro seviyede cildi uyaran ve cilde masaj yapan pozitif(+)/negatif(-) iyon akımı mekanizmasıdır. Bu başlık ARTISTRY Cilt Bakım Ürünleri ile birlikte kullanıldığında yaşlanma karşıtı etkisi artmaktadır.
Derma Ion Galvanic işlevi ile Amway ARTISTRY Dermasonik Cihazı, sadece su bazlı ARTISTRY Serum üreünleri ile birlikte kullanılmalıdır. ARTISTRY Uzmanları, her biri 5 mod için şu ürünlerin kullanılmasını önermektedir:

LİFT (SIKILAŞTIRMA) MODU: Amway ARTISTRY Intensive Skincare Anti-Wrinkle Firming Serum ile birlikte kullanılır.

WRINKLE (KIRIŞIKLIK) MODU: Amway ARTISTRY Youth Xtend Konsantre Serum ile birlikte kullanılır.

AYDINLATMA (RADIANT) MODU: Amway ARTISTRY Intensive Skincare Gelişmiş Cilt Tamamlayıcı ile birlikte kullanılır.

HYDRATE (NEMLENDİRME) MODU: Amway ARTISTRY Hydra-V Canlandırıcı Konsantre Cilt Serumu ile birlikte kullanılır.

VİTAMİN C MODU: Amway ARTISTRY Vitamin C + Wild Yam ile birlikte kullanılır.

Amway Cilt Sağlığı Baş Eğitmeni Michelle D’Allaird Yeni ARTISTRY Dermasonik Cihazı hakkında görüşlerini şu şekilde belirtmiştir: “Basit haliyle cildin işi, iyi olanı saklamak ve kötü olanı dışarı atmaktır! Bunun içerisinde çevresel kirletenler, bakteri, virüs ve hatta cilt bakım ürünleri de bulunmaktadır. Besin açısından zengin bileşenlerin cildimizin derinlerine kadar nüfuz etmesini sağlayarak fayda görmemiz için ne yapmamız gerekiyor? Galvanik Akım. Cilt bakım uzmanları bunu senelerdir kullanıyor ve artık siz de aynı sonuçları evinizde alabilirsiniz!”

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia