Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Amway
Tutudesks (Kucak sıraları) Gauteng’deki öğrencileri yeniden sevindirdi

2014/03/26 - 

Tutudesks (Kucak sıraları) Gauteng’deki öğrencileri yeniden sevindirdi

Daveyton ve Sebokeng’da 2.000’den fazla öğrenci Amway Güney Afrika’dan teslim aldıkları Tutudesk’leri (Kucak sıraları) ile büyük bir sevinç yaşadı. Kampanyanın bu üçüncü aşamasından önce, geçen yıl Mart ayında başlayan kampanya ile Orange Farm, Mamelodi, Daveyton ve Tembisa’da öğrencilere 3.500, Ekim 2013’de gerçekleşen ikinci aşamada ise Eastern Cape ve Kwa-Zulu Natal’daki öğrencilere 3.500 Tutudesk (Kucak sırası) teslim edilmişti.

Desmond Tutu’nun adını alan ve 2015 yılsonu itibarıyla 20 milyon Afrikalı çocuğa okul sırası sağlayacak 2015 Tutudesk (Kucak sırası) kampanyası, taşınabilir Tutudesk’lerle (Kucak Sıralarıyla), sabit sınıf imkânı çok az olan veya hiç olmayan okullardaki öğrencilere daimi bir çalışma yüzeyi sağlıyor.

Amway Güney Afrika Genel Müdürü Raj Parshotam, proje ile ilgili, “Amway için konu bir günden daha fazla bir süre bir fark yaratmaktır. Öğrencileri erken yaşta okul dönemlerinde destekleyerek uzun vadeli bir etki oluşturacağımıza ve gelecekte toplumlarda fark yaratacağımıza inanıyoruz. Ülkemizin ve kıtanın geleceği bu çocukların aldığı eğitim seviyesine bağlıdır. Çünkü onlar bir gün bu büyük ülkenin liderleri olacaktır” dedi.

Amway’in sponsoru olduğu Tutudesk’ler (Kucak Sıraları) bugün Daveyton’da Siphethu İlkokulunda ve Sebokeng’da Kitso İlkokulunda dağıtıldı.

“Bu cömert davranışı nedeniyle Amway Güney Afrika’ya gerçekten çok teşekkür ederiz. Bu sıralar uzun bir yol alacak. Şirketlerin, bu şekilde toplumlarına yardım ettiğini görmek harika – ne büyük lütuf.” Bayan RJ Ramodike, Siphethu İlkokulu Müdürü.

“Kitso İlkokulunun tüm ortakları adına çocuklarımızı düşündükleri için Amway’e tüm kalbimizle teşekkür ederiz. Bu, kesinlikle çocuklarımızın hayallerinin gerçekleşmesine yardım edecek.” Sebokeng’daki Kitso İlkokulu Müdürü Bay Tej Lefutso.

“Okul sırası gibi küçük bir şeyin bir çocuğun öğrenim ve gelişiminde ne kadar büyük bir fark yarattığını görmek insanı şaşırtıyor. Sıraların taşınabilir olması nedeniyle evlere de götürülebilmesi kullanımını daha da elverişli hale getiriyor.” Amway Güney Afrika Genel Müdürü Raj Parshotam.

Amway’in 2014 hedefi, bölgesel başlayarak bütün ülkeye yayılacak 7500 Tutudesk (Kucak Sırası) teslim etmektir.

 

 

Yerel düşünen global bir şirket

İhtiyacı olan çocukların yaşamlarında bir fark yaratmayı amaçlayan AmwayTM One by One Kampanyası kapsamında 2003 – 2013 yılları arasında 11 milyon çocuğa yardım edildi. Çocuklara yönelik projeler için 225 milyon ABD Doları fon toplandı ve 3,1 milyon saat gönüllü çalışma gerçekleştirildi.

Tutudesk (Kucak sırası), üzerinde öğrencilere faydalı olabilecek çeşitli eğitim bilgileri olan ve hem okulda hem evde kullanabilecekleri taşınabilir bir sıradır.

Amway Hakkında

Amway, bireylere ürün satarak ve aynı şeyi yapacak başkalarını işe alarak gelir elde etme imkânı sunan dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Amway’in ana şirketi Alticor Inc. 2013’te dünya çapında 11,8 milyar $ satış yaptığını rapor etti. 1959’da kurulan ve Ada, Michigan (ABD) merkezli Amway bütün dünyada 100’den fazla ülke ve bölgede tüketim ürünleri ve iş fırsatları sunmaktadır.

Amway’in en çok satılan markaları NUTRIWAY, vitamin, mineral ve gıda takviye ürünleri, ARTISTRY, cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring, su arıtma sistemleridir. (www.amway.com.tr)

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia