Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Home
Solmayan giysiler için:‘Amway Home SA8 Black’

2014/09/23 - 

ÇÜNKÜ SİYAH ASLA DEMODE OLMAZ!

Amway’in 15 Eylül’de Türkiye’de satışa sunulan yeni ev temizlik ve bakım ürünü Amway Home SA8 Black çamaşır deterjanı ile, renkli ve siyah çamaşırlar ilk günkü görünümlerini korurken, az su ve enerji harcamasıyla da ev ekonomisine katkı sağlayacak.

 
Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi Amway, ‘Ev Temizlik ve Bakım Ürünleri’ kategorisine yeni bir ürün daha ekledi. 15 Eylül’de Türkiye’de satışa sunulan Amway Home SA8 Black Siyah ve Koyu Çamaşırlar için Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı, kumaşların dokusunu korurken; daha az su ve enerji harcayan ekonomik bir ürün olarak da dikkat çekiyor.

Amway uzmanları tarafından geliştirilen, Amway Home SA8 Black Siyah ve Koyu Çamaşırlar için Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı, içerdiği özel katkı maddeleri ile giysilerin ilk günkü görünümünü korumasına katkı sağlıyor. Ürün her türlü kumaşa uyum sağlayan formülüyle özellikle pamuklu kumaşlara sahip eski giysilerin de gençleşmesine fırsat yaratıyor.

Güvenli ve doğaya dost ürün kategorisinde yer alan Amway Home SA8 Black Siyah ve Koyu Çamaşırlar için Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı, hindistancevizi, narenciye meyveleri ve doğal mineraller gibi doğal kaynaklardan elde edilmiş bileşenler içeren özgün Bioquest Formülü’ne sahip çevreci bir ürün.

Türkiye’de 51,64 TL’ye satışa sunulan Amway Home SA8 Black Siyah ve Koyu Çamaşırlar için Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı ile haftada bir parti çamaşır yıkanması durumunda litre başına 7 ay yıkama yapılabiliyor. 1 litresi ile 33 yıkamaya kadar kullanılabilen ürün; bu fiyat avantajıyla da fark yaratacak.

www.amway.com.tr

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia