Turkey TUR  

Soğuk kış günlerinde ellerinizi YENİ Hand Series El ve Tırnak Bakım Kremi ile korumanın konforunu yaşayın

2014/01/14 - 

 

Kış soğuğundan en çok etkilenenlerin başında ellerimiz geliyor. Kuru ve çatlamış eller soğuk havaların en büyük habercisi sayılıyor. İşte Amway’in Argan yağı ve E vitamini içeren yeni el ve tırnak bakım kremi Hand Series, ellerinizin bakıma en çok ihtiyaç duyduğu bugünlerde en büyük yardımcınız olacak…

Eller, yaşınızı ele veren en önemli şey. Aynı zamanda da bedenimizin her geçen an hem çevresel hem de içsel faktörlerle en çok yıpranan bölgesi. Her zaman en hassas bakımı hak eden ellerimize özellikle soğuk havalarda daha fazla özen göstermemiz gerektiği ise muhakkak. Amway’in yeni el ve tırnak kremi Hand Series içerdiği Argan Yağı ve E Vitamini ile size bir el kreminden çok daha fazlasını sunuyor.  İçeriğindeki dünyanın en değerli ve etkili yağlarından biri olarak kabul edilen ve ‘sıvı altın’ olarak adlandırılan Argan Yağı cildinizi besleyip yumuşatırken E Vitamini, antioksidan özelliği ile ellerinize ihtiyacı olan canlılığı ve tazeliği getiriyor.

Hand Series El ve Tırnak Bakım Kremi içeriğiyle olduğu kadar renkli tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Kalp şeklindeki zarif aksesuarıyla birlikte, 30 ml.’lik 3 tüpten oluşan bir pakette satışa sunulan krem, pratik ambalajıyla hem günlük yaşantınızda hem de seyahatlerinizde hep yanınızda olacak.

Sizde soğuk havaların kendisini iyice hissettirdiği bu günlerde ellerinizi ve tırnaklarınızı korumak istiyorsanız, yeni Hand Series El ve Tırnak Bakım Kremi en büyük yardımcınız olacak.

www.amway.com.tr

Hand Series El ve Tırnak Bakım Kremi – 3X30 ml. (Amway): 54.60 TL

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia