Turkey TUR  

Saçlarınızı Satinique Saç Bakım Ürünleri ile onarın!

2017/02/08 - 

KIŞIN OLUMSUZ ETKİSİNDEN AMWAY İLE KURTULUN

Yeni sezonu onarılmış güçlü ve bakımlı saçlarla karşılamak için kışın saç bakımına dikkat! Kış şartlarının saçlar üzerindeki olumsuz etkilerine karşı Amway Satinique Saç Bakım Ürünlerini öneriyor

Kışın artan hava kirliliği, yağmur, kar ve soğuk; saçların hem sağlıklı yapısını kaybetmesine hem de daha fazla bakıma ihtiyaç duymasına neden oluyor. Amway, Satinique serisinden saç bakım yağı ve çift etkili sprey ile bakımlı saçlar vaat ediyor.

Saç bakımı ve şekillendirmesi için geliştirilen Satinique Saç Bakım Yağı; argan,avokado ve kukui tohumu yağlarından oluşan özgün ‘miracle oil’ içeriği sayesinde saçları düzleştiriyor, yumuşatıyor ve nemini korurken şekillendiriyor.

Her saç tipine uygun bu özel ürün, özellikle kuru ve sönük saçlar için derinlemesine bakım sağlıyor. Saça nem ve parlaklık katarak her bir saç telinde dönüşüm yaşatan Satinique, saçların daha kolay şekil almasına da yardım ediyor.

Amway Satinique Saç Bakım Yağı ile sağlıklı ve parlak görüntüsüne kavuşan saçlarınızı, Satinique Çift etkili Koruyucu Sprey sayesinde UV ışınlarından ve ısıyla şekillendirmeden kaynaklanan hasarlardan korumak mümkün hale geliyor.

 

www.amway.com.tr

Amway Satinique Saç Bakım Yağı : 66,46 TL

Amway Satinique Çift Etkili Koruyucu Sprey : 49,76 TL

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia