Turkey TUR  

Saçlarınıza SATINIQUE™ Dokunuşuyla Hacim Kazandırın

2015/11/06 - 


Amway’in saç sağlığı için özel olarak geliştirdiği premium saç bakım markası SATINIQUE’in geniş ürün yelpazesine SATINIQUE Hacimlendirici Köpük de eklendi. SATINIQUE Hacimlendirici Köpük, içeriğindeki bitki özleri
ve besin elemanları ile saçlara güç, parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor.

 

Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi Amway’in, saçları onarırken, yeniden canlandırma özelliği ile dikkat çeken premium saç bakım markası SATINIQUE, geniş ürün yelpazesini Hacimlendirici Köpük ile genişletti. SATINIQUE ailesinin yeni ürünü, saçları yapıştırmadan uzun süre kalıcılık ve ağırlaştırmadan kontrol sağlıyor. Yenilikçi formülü ile Hacimlendirici Köpük, saçı kaldıran polimerler içeriyor ve saçı yapışkan ya da keçeleşmiş bırakmıyor.

Bilim adamlarının titizlikle seçtiği bitkiseller ve besin elemanları sayesinde saç sağlığı için faydalı yenilikçi bileşenler ortaya çıkardığı Hacimlendirici Köpük, içeriğindeki Macadamia Cevizi Yağı ile saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırırken, Soya Proteini ile saçların gücünü ve işlenebilme özelliğini artırıyor.

Tüm saç tipleri için uygun olan köpük, özellikle saç şekillendirme jellerinin veya kremlerinin ağırlık yaparak sarkıttığı narin saçlara yardımcı oluyor. UV filtresi ile de dikkat çeken SATINIQUE Hacimlendirici Köpük, ince veya cansız saçlara dolgunluk ve canlılık veriyor. Köpük, aynı ürün ailesinden Ekstra Hacimlendirici Şampuan ve Ekstra Hacimlendirici Saç Kremi ile birlikte kullanıldığında saç hacmini nemli havaya karşı da koruyor ve gün boyunca kazandırdığı hacimde yüzde 37’ye kadar gelişme gösteriyor. 150 ml’lik ürün, tüketicisiyle 28.60 TL fiyatı ile buluşuyor.

SATINIQUE saç bakım serisindeki bir başka yenilik ise Canlandırıcı Maske’de. Özellikle stresli, hasar görmüş ve boyalı saçlar için tasarlanmış olan ve daha önce kavanozda yer alan SATINIQUE Canlandırıcı Maske’ye artık, daha kolay kullanım olanağı sağlayan tüp şeklinde ambalajı ile ulaşmak mümkün.

 

Satinique product shot. Volumising MousseRevitalizing Mask new packaging

 

 

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia