Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Zinde Yaşam
Phyto2GO ile Keyifli Bir Kış Geçirin!

2016/12/14 - 

 

Aserola Kirazı, Çinko, ve Karışık Meyve Konsantreleri içeren yeni içeceğiniz…

80 yıldan uzun süredir doğayı ve bilimi bir araya getiren Amway’in NUTRILITE ekibinin yeni geliştirdiği Phyto2GO içeceği bu kış çok konuşulacak. İçeriğindeki zengin C vitamini, Aserola Kirazı, nar ve açai aromaları, Blueberry ve Çinko ile Phyto2GO; zinde bir yaşam için lezzetli bir içecek olarak sunuluyor.

 

 

 

 

Kış aylarında yeterli ve dengeli beslenme, vücudumuz için büyük önem taşıyor. Özellikle C vitamini havaların soğuması ile daha da çok konuşulur hale geliyor. Tüm dünyada yenilikçi ve güncel çözümleri ile 80 yıldır dikkat çekici araştırmalara imza atan Amway’in NUTRIWAY ürün grubu, yeni olarak geliştirdiği Phyto2GO ile kış mevsiminin gözde içecekleri arasında yer almaya hazırlanıyor.

1481195478_phyto2go_bottle

 

NUTRIWAY’in sürdürülebilir, özel çiftliklerinde yetiştirilen ve C vitamininin en önemli kaynaklarından Aserola Kirazı kullanılarak ürettiği Phyto2GO içeceği; Çinko, Üzüm, Blueberry, Frenk Üzümü, Kara Mürver karışımını Nar ve Açai aromaları ile lezzetlendirilmiş olarak sunuyor.

 

Çevir, İç ve Harekete Geç…

Zengin içeriği, lezzetli tadının yanı sıra Phyto2GO’nun kullanımı da çok eğlenceli. Çünkü Phyto2GO’nun katkı maddesi içermeyen bileşenleri, özel kapağında korunuyor. 355 ml içecek hazırlamanızı sağlayan Phyto2Go şişesinin kapağında yer alan özel sıvı içecek konsantresi, kapağın hafifçe çevrilmesiyle anında şişedeki su ile karışarak lezzetli bir içeceğe dönüşüyor.

 

1481195474_phyto2go

 

NUTRIWAY Phyto2GO içeceği şunları içeriyor:

  • NUTRIWAY sürdürülebilir çiftliklerinde yetiştirilen Aserola Kirazlarından elde edilen 45 mg C vitamini
  • 2,6 mg Çinko
  • Üzüm, Blueberry, Frenk Üzümü, Kara Mürver karışımı
  • Nar ve Açai aromaları

 

Satış Fiyatı :

NUTRIWAY™ Phyto2GO™ Sıvı İçecek Konsantresi Başlangıç paketi (6 kapak ve tekrar kullanılabilen 355 ml şişe) : 69,49 TL

NUTRIWAY™ Phyto2GO™Sıvı İçecek Konsantresi Yedek Kapakları (24 kapak): 216,76 TL www.amway.com.tr

 

Ayrıntılı Bilgi için: Communication Partner | 0850 333 6510

Ayşenur Bozal Özcan aysenurozcan@cpartner.com.tr , 0 536 862 21 47

Zeliha Ocak zelihaocak@cpartner.com.tr, 0 533 920 26 17

 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir. Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

NUTRIWAY Hakkında

Sadece Amway tarafından üretilen NUTRIWAY dünyanın önde gelen vitamin ve diyet takviyeleri markasıdır *. 80 yılı aşkın bilim ve araştırma ile desteklenen NUTRIWAY ekibi, kaliteyi korumak ve ürünlerinin tutarlılığını, etkililiğini ve emniyetini en üst düzeye çıkarmak için tescilli bir “tohum takviyesi” uygulamasını kusursuz hale getirdi. NUTRIWAY markası, Birleşik Devletler, Meksika ve Brezilya’da bulunan sertifikalı organik çiftlikler * üzerinde bitkileri yetiştirmek, hasat etmek ve işlemek için kullanılan tek global vitamin ve mineral markasıdır. 2008 yılından beri NUTRIWAY ürünleri AC Milan’ın resmi beslenme takviyeleridir.

www.amway.com.tr | facebook.com/AmwayTurkiyeLtd | instagram.com/amwayturkiyeltdtwitter.com/amwayturkiye | dahaiyibiryasamicin.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia