Turkey TUR  

Işıklı Parlatıcılar ile Gözler Üzerinizde Olacak

2016/10/11 - 

AMWAY, ARTISTRY SERİSİNİ ZENGİNLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Amway, yeni Artistry Signature Color Işıklı Dudak Parlatıcısı’nı satışa çıkardı. Her ruh haline uygun birbirinden farklı renkleriyle tüketicinin beğenisine sunulan Işıklı Dudak Parlatıcıları, kullanıcıların vazgeçemeyeceği bir deneyim sunuyor

Amway’in Artistry Signature Color serisi yeni nesil dudak parlatıcıları piyasaya çıktı. Yeni Işıklı Dudak Parlatıcısı, ışıltılı ve canlı renk seçeneklerinin yanı sıra ambalajı üzerindeki ayna ve aydınlatıcı LED lamba uygulamasıyla da günlük bakımına önem verenlerin vazgeçilmezi olacak.

 

Light Up Lip Gloss all shades

Doğal jojoba ve avakado yağları ile bakım sağlayan yumuşatıcılar içeren yeni nesil parlatıcılar sekiz farklı renk alternatifi sunuyor. Işıltılı, kremsi ve yoğun yapısıyla pürüzsüz bir deneyim yaşatan dudak parlatıcıları, uzun süre kalıcılığıyla da ön plana çıkıyor.

Işıklı Dudak Parlatıcıları, içerisindeki ayna ve fırçasında bulunan LED lamba ile uygulamayı da kolaylaştırıyor. Ürün, her ortamda her zaman en iyi ışık altında kendinize bakmanızı ve parlatıcınızı tazelemenizi kolaylaştırıyor.

Işıklı dudak parlatıcıları. 61,30 liradan satışa sunuluyor.

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ayşenur Bozal Özcanaysenurozcan@cpartner.com.tr | 0536 862 21 47

Zeliha Ocak zelihaocak@cpartner.comtr | 0533 920 26 17

 

Amway Hakkında:

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD Doları bir ciro gerçekleştirmiştir. Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia