Turkey TUR  

İmaj ve İletişim Uzmanı Özlem Çakır’dan Amway Serbest Girişimcileri’ne Çok Özel İpuçları

2017/05/05 - 

“Kişisel imaj için doğru duruş ve doğru renklerin seçimi çok önemli”

Dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway’in, İstanbul ve Ankara Plazaları’nda yaklaşık 460 serbest girişimcisi Uzman Konuşmacı Günleri’nde bir araya geldi. Etkinlikte İmaj ve İletişim Uzmanı Özlem Çakır özel bir sunum gerçekleştirdi.

Serbest girişimcilerine başarı yolculuğunda bir iş ortağı olarak değer veren Amway, İstanbul ve Ankara’daki Plazaları’nda gerçekleştirdiği “Uzman Konuşmacı Günleri”ne devam ediyor. Son olarak İmaj ve İletişim Uzmanı Özlem Çakır’ın konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte 460 Amway Serbest Girişimci özel bir sunum dinleme fırsatı yakaladı.

Özlem Çakır “İyi görün iyi hisset” adlı sunumu ile serbest girişimcilere renk analizi, makyajda ve giyimde renklerle mucizeler, vücut tipine göre uygun giyim, makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken konularda çok özel bilgiler verdi. Kişisel imaj için beden dilinin çok önemli olduğuna da dikkat çeken Çakır, sadece beden dilinin de tek başına yeterli olmadığının altını çizdi. Özlem Çakır,”Özellikle insanlarla bire bir temasta bulunulan işlerde beden dilini tamamlayan en önemli konuların doğru duruş, doğru renklerin seçimi ve kıyafetler” olduğunu kaydetti.

Sunumunda özellikle görsel ögelere değinen İmaj ve İletişim Uzmanı Özlem Çakır, Amway Serbest Girişimcileri ile çok özel ipuçlarını paylaşarak, onların sorularını yanıtlandırdı.


Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia