Turkey TUR  

Güneşin Saçlarınızı Yıpratmasına İzin Vermeyin

2013/07/25 - 

Güneşin saçlarınızı yıpratmasına izin vermeyin!

 

Daha parlak ve daha canlı saçlar için SATINIQUE

 

Yaz ayları güneşin yakıcı etkisini tüm gücüyle hissettirdiği ve dolayısıyla saçlarımıza çok daha fazla özen göstermemiz gereken bir dönem. Satinique saç bakım sistemi, özgün Seramid İnfüzyon Sistemi içeren benzersiz formülü ile güneşin olumsuz etkilerinden yıpranan saçlarınızı korumanız için çok özel ürünler sunuyor.

 

Yaz, enerjisi ve canlılığı ile bizi gülümseten ve hayatımızı renklendiren bir mevsim. Güneşin etkisini tüm gücüyle hissettirdiği bu dönemde özelikle saç bakımı büyük bir önem kazanıyor. Çünkü güneşin yakıcı etkisi en çok saçlarımızı etkiliyor. Amway, Seramid İnfüzyon Sistemi* içeren SATINIQUE Saç Bakım Sistemi ürünleri ile size başta güneş ve deniz olmak üzere çevresel faktörlerin saçınızda yarattığı olumsuz etkilere karşı çok özel çözümler sunuyor.

 

İşlem görmüş saçlar, güneş, deniz ve havuzun başı çektiği çevresel faktörlerden maalesef daha fazla etkileniyor. Nazik temizleyiciler ve renk bakım kompleksi içeren SATINIQUE Renk Koruyucu Şampuan, Renk Koruyucu Saç Kremi ile birlikte saç rengi ve canlılığının uzun süre korunmasında etkili oluyor.

 

 

 

 

 

UVA/UVB ışınları ile ısı ve çevre kirliliğine karşı saçlarınızı korumak için ise SATINIQUE Renk Kaybına ve Isıya Karşı Koruyucu Sprey’i tercih edebilirsiniz. İster nemli ister kuru saça uygulayabileceğiniz bu pratik sprey, saçlarınızı nemlendirerek saçlarınızdaki kırılmanın azalmasında size destek olacak.

 

SATINIQUE Parlaklaştırıcı Serum ile ise saçlarınıza anında parlak ve canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tüm saç tipleri için uygun olan ürün, uygulandığı anda saça parlaklık kazandırarak saçlarınızın yumuşak kalmasına ve kolay şekle girmesine yardımcı oluyor.

 

Amway’in saç bakım, onarım ve koruma konusunda uzman serisi SATINIQUE’in tüm şampuan ve saç kremlerine şimdi %15 indirimle sahip olabilir,  daha sağlıklı, daha güçlü ve daha parlak saçlara, daha uygun fiyatla sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

* Seramik İnfüzyon Sistemi’nin saçları stres, çevre kirliliği ve saç şekillendirme ürünlerinin neden olduğu hasarlara karşı onardığı, güçlendirdiği ve koruduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

 

www.amway.com.tr

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia