Turkey TUR  

Evde Bahar Temizliğine Hazır Mısınız?

2016/08/10 - 

TEMİZLİK İÇİN GEREKLİ HER ŞEY AMWAY’DE

 

Yaz ayları sona ererken evlerde bahar temizliği hazırlıkları da başlıyor. En çabuk ve etkili temizlik için banyo, mutfak ve cam temizliğine alternatifler sunan Amway ürünleri, bu aya özel indirimli paketi ile satışta olacak

Yaz aylarını bitirdiğimiz şu günlerde, evlerde bahar temizliği hazırlıkları da başlıyor. Köşe bucak temizlikle yeni bir mevsime hazırlanırken planlı davranmak, temizliği en iyi şekilde ve daha hızlı yapmanın en önemli yollarından birisi olarak öne çıkıyor. Mutfak, banyo, oturma odası, salon ve yatak odaları için önceden yapılacak plan, en iyi sonucu almanızı sağlayacak.

 

Camların silinmesi, yazlıkların kaldırılması, avizelerin tek tek silinmesi, balkonda bulunan mobilyaların korunması için önlem alınması gibi bir dizi iş sizi bekliyor. Peki siz bahar temizliğine hazır mısınız?

Bu yıl Kurban Bayramı’nın da aynı döneme denk gelmesiyle daha da önem kazanan bahar temizliği için hazırlıklarınızı yaptıysanız; gerisini Amway’e bırakın. Amway’in en çok tercih edilen üç L.O.C. ürününden oluşan üçlü temizlik paketi 25 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında yüzde 10 indirimli olarak 40.57 liradan satılacak.

 

L.O.C. BANYO TEMİZLEYİCİ

Temizlik gücünden ödün vermeden nazik temizlik için tasarlanan L.O.C. Banyo Temizleyici sert su lekelerini ve kireç kalıntılarını çizmeden, kolayca temizler. Konsantre formülü sayesinde sabun kalıntısını fazla ovalama gerektirmeden kolayca çözerek pırıl pırıl yapar. Yenilenebilir kaynaklardan elde edilen sitrik asit içeriği bulunan L.O.C. Banyo Temizleyici’nin 500 mililitrelik bir şişesinde, 4 tabanca püskürtücülü şişeye eşdeğer ürün bulunuyor. L.O.C. Banyo Temizleyici, seramik karolar ve plastik de dahil olmak üzere, bir çok yıkanabilir banyo yüzeyinde güvenle kullanılabiliyor.

1470731025_LOC_Banyo_TemizleyicisiL.O.C. MUTFAK TEMİZLEYİCİ

L.O.C. Mutfak Temizleyici, en zorlu yağ ve kirlere kolayca nüfuz eden güçlü temizliği ile mutfakları hijyenik ve tertemiz yapıyor. Konsantre formülü sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz ürün, yüzeylerdeki yağı temizlerken etkili formülüyle en zorlu kirleri bile yok ediyor. İçerdiği esansiyel yağlar sayesinde mutfakların mis gibi narenciye kokmasını sağlayan L.O.C. Mutfak Temizleyici,  mutfak tezgahı, ocak ızgaraları, mutfak gereçleri, lavabolar ve buzdolabı gibi her türlü yıkanabilir yüzeylerde güvenle kullanılabiliyor. Ürün, fosfat, alkali ve klorlu ağartıcı içermiyor.1470731143_LOC_Mutfak_Temizleyici

L.O.C. CAM TEMİZLEYİCİ

Her türlü cam yüzeyler ve pencereler için çiziksiz parlaklık sağlayan L.O.C. Cam Temizleyici, aynalar, televizyonlar ve hatta bilgisayar ekranları için kusursuz temizlik sunuyor. Fosfat, alkali veya klorlu ağartıcı içermeyen içeriğiyle kir ve lekelere nüfuz eden ürün, bitkilerden elde edilen doğal temizlik bileşenleri içeriyor. Oldukça ekonomik olan ürünün, 500 mililitrelik şişesiyle 2 litre kullanıma hazır ürüne eşdeğer özelliği bulunuyor. 1470730388_LOC_Cam_Temizleyici

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ebru Erdoğan | ebruerdogan@cpartner.com.tr | 0533 950 15 38

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

 

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia