Turkey TUR  

essentials by Artistry Çok Amaçlı Koruyucu Losyon ile Cildinizi Dış Etkilerden Koruyun!

2018/07/20 - 

Genç ve nemli cildi olanlar henüz güneşin cildimizde neden olduğu hasarın işaretlerine tanıklık etmemiş olabilir. Bunun yanında, gençlik yıllarımızda cildimizin maruz kaldığı dramatik değişiklikler, ilave nemlendirici veya gündüz kremi kullanmamızı gerektirmeyebilir. Ancak zaman ilerledikçe, normal gün ışığına bile maruz kalmayla ilişkili etkileri görmeye başlarız. Bu sebeple cildimizi korumaya mümkün olduğunca erken yaşlarda başlamamız gerekir.

Amway, hayatı hızlı yaşayanlar için hem nemlendirme özelliği olan hem de SPF 30 güneş koruyucusu içeren yeni essentials by ARTISTRY Çok Amaçlı Koruyucu Losyon SPF 30 ürününü 9 Temmuz’da satışa sunuyor. 

essentials by ARTISTRY™ ürün ailesine yeni katılan ve sabırsızlıkla beklenen bu ürün, gençlik yıllarından itibaren kullanım için idealdir.

Hafif dokulu ve yağsız bir ürün olan yeni essentials by ARTISTRY Çok Amaçlı Koruyucu Losyon geniş spektrumlu SPF 30 UVB/UVA koruması sağlar. Bu özgün mineral bazlı güneş koruyucu aynı zamanda ciltte bulunan fazla yağı emmektedir. İçeriğinde bulunan bileşenler, UV ışınlarına ve cep telefonları, tablet ve dizüstü bilgisayarlar gibi LED ekranlardan çıkan mavi ışına karşı doğal ve mineral bazlı bir koruma sağlar. Diğer botanik bileşenler içerisinde besleyici hindistancevizi suyu, Afrika karpuzu ve serbest radikallere ve diğer kontaminantlara karşı koruma sağlayan NUTRIWAY™ aserola kirazı bulunmaktadır.

Komedojenik olmayan formülü ile aşırı sebumla gözenekleri tıkamaz ve bundan dolayı da akne veya siyah noktaya neden olmaz.

Bu son derece pratik ürünle ferahlayın, enerji depolayın ve cildinizi koruyun!

 Amway essentials by ARTISTRY™  Çok Amaçlı Koruyucu Losyon SPF 30 (50ml) – 88TL  www.amway.com.tr

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia