Turkey TUR  

essentials by ARTISTRY™ cilt bakım serisi

2018/03/02 - 

Daha duru ve kusursuz bir cilt için Amway’den çözüm:
Amway’in essentials by ARTISTRY™ cilt bakım serisi yeni sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı ürünleriyle zenginleşti!

Genç ve yağlı ciltler için yeni, hızlı ve etkili bir cilt bakım serisi

Sivilce oluşumuna meyilli cilde sahip olanlara Amway’in önerisi: Temel cilt bakımı rutinine sadık kalın!

Amway tarafından satışa sunulan, “essentials by Artistry” kolay, hızlı ve etkin cilt bakım serisine iki çok etkili sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı ürün eklendi: Amway essentials by ARTISTRY Sivilce Oluşumuna Meyilli Ciltler ve Gözenekler için Tonik ve Amway essentials by ARTISTRY Sivilce Oluşumuna Meyilli Ciltler için Jel.
Dermatolojik testlerden geçirilmiş Amway’in essentials by ARTISTRY Sivilce Oluşumuna Meyilli Ciltler ve Gözenekler için Tonik ve essentials by ARTISTRY Sivilce Oluşumuna Meyilli Ciltler için Jel ürünleri zengin bir antioksidan ve C vitamini kaynağı olan Aserola Kirazı Özü içeriyor. Akneye yatkın tüm cilt tipleri için uygun olan ürünler genç ciltlerde yaygın görülen lekeleri ve diğer cilt kusurlarının hafifletilmesinde yardımcı olduğu gibi bununla sınırlı kalmayıp ileri de oluşabilecek problemleri, kurutmadan tahriş etmeden önlemeyi hedefliyor.

Amway essentials by ARTISTRY Sivilce Oluşumuna Meyilli Ciltler ve Gözenekler için Tonik – Akneye yatkın cilt için bu yağsız tonik içerdiği limon, salisilik asit ve aloe ile gözeneklerin içini derinlemesine temizliyor ve yağı, gözeneklerin ve kusurların görünüşünü hafifletiyor. Sürekli kullanım ile cildin arıtılmasına, arındırılmasına yardım edererek ve cilt gözeneklerini temizleyerek cildin daha duru görünmesine yardım ediyor. Her gün kullşanıldığında cildinizde sivilce oluşumunu önlenmesine yardımcı olur.

Amway essentials by ARTISTRY Sivilce Oluşumuna Meyilli Ciltler için Jel – Parfüm içermeyen ve tahriş etmeyen jel, içerdiği cadı fındığı, salisilik asit ve yeşil çay ile cilde nüfuz ederek cildi nazikçe arıtıyor, arındırırken cildi yatıştırıyor ve sakinleştiriyor. Gelecekte oluşabilecek problemlerden korunmasına ve cildin duru görünümünün sürdürülmesine yardımcı oluyor. Her gün kullanılabilecek kadar narin olan bu ürünü İhtiyaç duyduğunuz bölgelerde kullanabilirsiniz.

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia