Turkey TUR  

Daha duru ve kusursuz bir cilt için Amway’den çözüm!

2017/09/19 - 

Amway’in essentials by ARTISTRY™ cilt bakım serisi yeni sivilce karşıtı ürünleriyle genişledi!

Sivilce ile ilgili şikayeti olanlara Amway’in önerisi: Temel cilt bakımı rutinine sadık kalın!

Amway tarafından satışa sunulan, “essentials by Artistry” kolay, hızlı ve etkin cilt bakım serisine iki çok etkili sivilce karşıtı ürün eklendi: essentials by ARTISTRY Sivilce ve Gözenekler için Tonik ve essentials by ARTISTRY Sivilceler için Jel.

Dermatologlar tarafından test edilen Amway’in essentials by ARTISTRY Sivilce ve Gözenekler için Tonik ve essentials by ARTISTRY Sivilceler için Jel ürünleri zengin bir antioksidan ve C vitamini kaynağı olan Aserola Kirazı Özü içeriyor. Kadın ve erkek olmak üzere akneye yatkın tüm cilt tipleri için uygun olan ürünler özellikle genç ciltlerde yaygın görülen sivilce lekeleri ve diğer cilt kusurlarının giderilmesinde yardımcı olduğu gibi bununla sınırlı kalmayıp ileri de oluşabilecek sivilceleri, kurutmadan tahriş etmeden önlemeyi hedefliyor. 

essentials by ARTISTRY Sivilce ve Gözenekler için Tonik –  Akneye yatkın cilt için bu yağsız tonik içerdiği limon, salisilik asit ve aloe ile gözeneklerin içini derinlemesine temizliyor ve yağı, gözeneklerin ve kusurların görünüşünü  azaltıyor. Sürekli kullanım ile cildin arıtılmasına, arındırılmasına yardım edererek ve cilt gözeneklerini temizleyerek cildin daha duru görünmesine yardım ediyor. Her gün kullanarak cildinizde sivilce oluşumunu önleyebilirsiniz. 

200ml. Fiyatı :70.50 TL

essentials by ARTISTRY Sivilceler için Jel – Parfüm içermeyen ve tahriş etmeyen jel, içerdiği cadı fındığı, salisilik asit ve yeşil çay ile cilde nüfuz ederek sivilceleri nazikçe arıtır ve arındırırken cildi yatıştırıyor ve kızarıklığı sakinleştiriyor.  Gelecekte oluşacak sivilcelerden korunmasına ve cildin duru görünümünün sürdürülmesine yardımcı oluyor. Her gün kullanılabilecek kadar narin olan bu ürünü İhtiyaç duyduğunuz bölgelerde kullanabilirsiniz. 

30ml. Fiyatı : 74.70 TL

Ayrıntılı Bilgi için:

Amway Türkiye Ltd.

Didem Tekinalp   | didem.tekinalp@amway.com  

 Editöre Not:

Amway ürünlerini satın almak için en yakın Amway Serbest Girişimcisi ile irtibata geçilebilir.  Eğer irtibatta olunan bir Amway Serbest Girişimcisi yok ise infoTR@amway.com.tr adresine yazarak veya (232) 455 44 44 telefon numarası vasıtasıyla en yakın Amway Serbest Girişimcisine ulaşılabilir. 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2016’da 8,8 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

 Artistry™ Hakkında

1958’de  kurulan Artistry™’nin portföyünde yeni teknolojiler ve markaya özel doğal türevli bileşenlerle geliştirilmiş olan ve hem erkekler, hem kadınlar için erken yaşlanmanın biyolojik ve çevresel etkilerini hedef alan cilt bakım ürünleri ile yüz, gözler ve dudaklar için her sezon yenilenen renkli kozmetik koleksiyonları yer alır. Artistry™ ürünleri dünya çapında 100’ün üzerinde ülke ve bölgede, üç milyondan fazla Amway Serbest Girişimcisi tarafından satılmaktadır.

eww.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia