Turkey TUR  

Çarpıcı bakışlar için ‘ARTISTRY™ Signature Eyes™’

2014/08/19 - 

Amway cezbeden gözler için ARTISTRY™ Signature Eyes™ serisini üretti. Eyeliner ve maskaradan oluşan ARTISTRY Signature Eyes serisi makyajda çarpıcı sonuçlar vadediyor.

 

Dünyaca ünlü doğrudan satış şirketi Amway’in uzman dermatologları ve bilim insanları tarafından geliştirilen ARTISTRY™ ürünleri güzelliğin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Eyeliner ve maskaradan oluşan ARTISTRY Signature Eyes serisi ile çarpıcı bakışlara sahip olmak mümkün.

Serinin Signature Eyes Otomatik Eyeliner’ın keçe ucu sayesinde istenilen vurgu gözlere kolayca uygulanırken, en yoğun ve en zengin kömür siyahını sağlayan eyeliner aynı zamanda suya dayanıklı formülüyle makyajın bozulma riskini de ortadan kaldırıyor. Değişik uygulamalarla, doğaldan dramatiğe, farklı bakışlar için çarpıcı bir alternatif sağlıyor.

Göz makyajını tamamlamak üzere serinin diğer ürünü ARTISTRY Signature Eyes Volume Maskara ise her kirpiği ayrı ayrı belirginleştirirken vitaminlerle zenginleştirilmiş formülüyle kirpiklere bakım yapıyor ve yumuşak kalmasını sağlıyor. Artistry uzmanları maksimum etkiye sahip olmak için Signature Eyes Eyeliner’dan sonra maskarayı üst kirpiklere en az üç kat uygulamayı öneriyor.

www.amway.com.tr

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia