Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Home
Bütün Kir ve Yağlar İçin Tek Bir Mendil!

2016/04/08 - 

AMWAY HOME L.O.C MUTFAK MENDİLİ, TEMİZLİKTE YARDIMCINIZ OLACAK

 

Amway Home serisinin yeni ürünü L.O.C Mutfak Mendilleri, güçlü temizleme özelliğiyle inatçı yağ ve kir lekelerini kısa sürede temizliyor. Her birinde 24 adet mendil bulunan iki paketten oluşan ürün, 63.54 liradan satışa sunuldu.

 

Amway’in yeni ürünü Amway Home L.O.C Mutfak Mendilleri, mutfakta hijyeni sağlamak ve temizliğe harcanan süreyi kısaltmak için güçlü formülüyle tüketiciyle buluştu. Yüzeyleri lekesiz bırakmak ve tek bir mendille kirlerin üstesinden gelmek için tasarlanan ürün, çok hızlı kuruyor ve iz bırakmıyor.

Her pakette boyutları 18X25 santimetre olan 24 temizleme mendili bulunan ürün, yeniden kapatılabilen paketi ile uzun süreli temizlik sağlıyor.

Sınırlı bir süre için satışta olacak olan  Amway Home L.O.C Mutfak Mendilleri 63.54 liradan satışa sunuldu.

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ebru Erdoğan | ebruerdogan@cpartner.com.tr | 0533 950 15 38

 

 

AMWAY HOME™ Hakkında

AMWAY HOME serisi, çamaşır, yüzey ve bulaşığa yönelik ev temizlik ürünleri yüksek performanslı temizlik sağlar ve BIOQUEST FORMULA™ ile güçlendirilmişlerdir. Bu benzersiz formül sadece üstün temizlik sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda çevreye karşı da duyarlı olan, doğal yollardan elde edilmiş bileşenleri bünyesinde toplar. Dolayısıyla, AMWAY HOME ürünleri, siz ve aileniz için daha sağlıklı bir ev yaratmaya katkıda bulunan ve aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olan yüksek performanslı temizlik ürünlerinin geliştirilmesinde uzun yıllara dayanan bilimsel uzmanlığımızdan faydalanılarak üretilmiştir. Uzun yıllara dayanan performans ve güç mirasımız sayesinde, ürünlerimiz en zorlu ev temizlik işlerinin bile altından kolayca kalkabilmektedir.

 

 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

 

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

 

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia