Turkey TUR  

Bu Yılbaşı Gecesinin Trendi Bordo Ruj ve Oje

2016/11/20 - 

AMWAY GÜZELLİK DANIŞMANI SİBEL SEMERCİ’DEN YILBAŞI GECESİNE ÖZEL MAKYAJ ÖNERİLERİ

Yılbaşı gecelerinin favorisi her zaman kırmızı ruj ve kırmızı oje olarak bilinir. Fakat Amway Güzellik Danışmanı Sibel Semerci’nin verdiği bilgilere göre 2017 yılına kadınlar bordo ruj ve oje ile girecek

ARTISTRY Signature Color Ruj – Velvet kadınların dudaklarındaki çekiciliği artırırken, ARTISTRY Oje’nin sımsıcak tonu Seduction ise tırnakların güzelliğini ortaya çıkaracak

 

 

 

Yılbaşı gecelerinin makyajının olmazsa olmazı kırmızı ruj ve kırmızı ojelerdir. Ne kadar kusursuz olursanız olun bu iki detay olmazsa bir şeyler eksik demektir. Fakat 2017 yılında kadınlar bu iki klişeden kurtuluyor. Çünkü bu yıl dudaklarda ve tırnaklarda kırmızı yerine bordo renk hakim olacak.

 

1479474051_sibel_semerci_3

 

 

Amway Güzellik Danışmanı Sibel Semerci de 2017’nin trendinin koyu bordo ruj olduğunu düşünenlerden. Bu senenin modasının koyu bordo renk olduğunu ifade eden Sibel Semerci, bunun için ilk adımda kalem ile dudakların sınırlarının belirlenmesi gerektiğini söylüyor. Bunun için ilk adımda ARTISTRY Asansörlü Dudak Kalemi – Spiced Wine ile dudakların sınırlarının belirlenmesi gerektiğini belirten Semerci, ardından ARTISTRY Signature Color Ruj – Velvet ile renklendirilebileceğine dikkat çekiyor.

 

 

 

 

 

Artistry Automatic Lipliner Pencil Refill - Spiced Wine

 

1479475488_artistry_signature_color____velvet_16

 

 

 

 

Semerci yılbaşı makyajına ilişkin bilgilendirmesinde ‘‘Artık yılbaşı gecesi makyajınızda “gözler mi, dudaklar mı” diye seçim yapmak zorunda değilsiniz. Gece makyajında hem göz hem de dudak makyajınızı abartmanızda bir sakıncası olmayacak. Gecenin loş ışıkları, spotlar, kamera ve fotoğraf çekimleri makyajınızın hemen hemen yüzde 50‘sini görünmez yapar. Bu nedenle koyu bordo renkli dudaklarımız gibi gözlerimize de ilgi odağı haline gelecek. Ayrıca dudak makyajımız çabuk yok olabilirken göz makyajımız kalıcılığını sürdürmeye devam edecek“ dedi.

Ayrıca ARTISTRY Signature Color Işıklı Dudak Parlatıcısı – Raspberry Kiss uygulamak gecenin ışıklarını kadınların dudaklarına yansıtırken, ARTISTRY Oje’nin sımsıcak tonu Seduction ise kadınların çekiciliğini arttıracak. Kalıcı ve kokusuz formülü ile kozmetik dünyasında adeta çığır açan ARTISTRY Oje’ler 2017’de de kadınların makyaj çantalarının vazgeçilmezi olacak.

 

Light Up Lip Gloss product shot - Raspberry Kiss

 

 

1479475846_oje_seduction

 

 

 

 

Tüm bunlarla birlikte Amway Güzellik Danışmanı Sibel Semerci yılbaşı gecesimakyajının gece boyunca kalıcı olması için eşit renk tonu ve pürüzsüz bir cilde ihtiyaç olduğunu belirtiyor. Bu nedenle makyaja başlamadan önce mutlaka cilt bakımı yapılması gerektiğinin altını çizen Semerci, ayrıca “boyun rengi ile uyumlu, cilt tipi ve yaşa uygun fondöten tercih edilmeli“ diyor.

HIGHLIGHTER’LAR YILBAŞI GECESİNİN GÖZDESİ

Highlighter ile sonlandırmadan makyajın bitmeyeceğine dikkat çeken Amway Güzellik Danışmanı Sibel Semerci, yüze masum ve ipeksi bir görünüm kazandıran ışıltılı highlighter uygulamalarının yılbaşı gecesinin gözde ürünü olacağını söylüyor.

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ayşenur Bozal Özcan aysenurozcan@cpartner.com.tr 0 536 862 21 47

Zeliha Ocak zelihaocak@cpartner.com.tr 0 533 920 26 17

Editöre Not:

Amway ürünlerini satın almak için en yakın Amway Serbest Girişimcisi ile irtibata geçilebilir. Eğer irtibatta olunan bir Amway Serbest Girişimcisi yok iseinfoTR@amway.com.tr adresine yazarak veya (232) 455 44 44 telefon numarası vasıtasıyla en yakın Amway Serbest Girişimcisine ulaşılabilir.

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir. Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia