Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Zinde Yaşam
Bu yaz da fit kalmanın yolu Nutriway Bodykey atıştırmalıklarından geçiyor

2014/08/05 - 

Nutriway’in, anlık yemek ve içecek ihtiyacını karşılayan Bodykey toz karışımları ve barları;  besin değerleri ve lezzetleriyle; kilo kontrolü için beklentilere en hızlı ve en kolay şekilde yanıt veriyor.

Amway’in dünyanın en çok satan vitamin ve beslenme destek ürünleri markası Nutriway’in, kilo kontrol programı Bodykey’in toz karışımları ve barları, bu yaz da zinde, sağlıklı ve fit olmak isteyenlerin ilk tercihi olacak. Bireysel yaşam tarzı ve genetik eğilimlere dayanarak başlı başına kişisel bir program sunan Bodykey by NUTRIWAY kilo kontrol programı, anlık yemek ve içecekleriyle de fark yaratıyor.

 

Bodykey anlık yemek ve içecek atıştırmalıklarından hem enerji hem lezzet 

Sıcak yaz günlerindeki soğuk sıvı gıda tüketimi ihtiyacına yanıt veren Bodykey toz karışımları,  vanilya veya kakao alternatiflerinden oluşuyor. Yarım yağlı sütle karıştırılarak tüketilmesi önerilen bu karışımlar, kilo kontrolünü sağlarken; aynı zamanda günün her saati zevkle tüketilebilecek lezzetli birer alternatif sunuyor. Besleyici içerikleri ile öne çıkan Bodykey barları da hareket halindeyken bile kilo kontrolü programına bağlı kalmanın en kolay ve hızlı yolu olurken, vücut için gerekli enerjiyi de sağlıyor. Bodykey barları kırmızı meyve ve çikolata aroması alternatiflerinden oluşuyor.

Ayrıntılı Bilgi için:  desiBel Ajans

Sibel Kahraman – 0530 328 85 73 / sibel.kahraman@desibelajans.com

Duygu Acar – 0533 510 32 45 / duygu.acar@desibelajans.com

www.amway.com.tr

 

Amway hakkında

Doğrudan Satış Haberleri Küresel 100’e göre Amway, bugün dünyanın 1 Numaralı doğrudan satış şirketidir. 1959’da girişimci Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından kurulan ve merkezi Ada, Michigan, A.B.D olan Amway, dünyada 100’den fazla ülke ve bölgede, 21.000 çalışanı ve 3 milyonu aşkın Serbest Girişimci ağı ile kaliteli tüketim ürünleri ve eşsiz iş fırsatları sunmaktadır. Bütün dünyada 75 AR-GE ve kalite güvence laboratuarında çalışan 900’den fazla bilim insanı, mühendis ve teknik profesyonel şirketin ürün geliştirme çalışmalarını destekleyerek bilimsel bir mükemmellik kültürü yaratmaktadır. Amway’in en çok satan markaları NUTRILITETM /NUTRIWAYTM vitamin, mineral ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRYTM cilt bakım ve renkli kozmetik ürünleri ve eSpringTM su arıtma sistemidir. Şirket Access Business Group ile ürün geliştirme, imalat ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia