Turkey TUR  

Artistry Ideal Radiance Aydınlatıcı Krem ve Exact Fit Kapatıcı’yla Mükemmel Görünümün Keyfini çıkarın

2017/03/12 - 

 

 

Amway ARTISTRY, makyaj koleksiyonunu zenginleştirmeye devam ediyor. Amway’in yeni ürünleri Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Krem SPF 50 UVA/UVB PA +++ ve Exact Fit Kapatıcı’yla makyaj severler anında ışıltılı ve kusursuz bir cilde sahip oluyor

 

 

 

 

Dünyanın en büyük doğrudan satış markası Amway, makyaj koleksiyonunu zenginleştiriyor. Son olarak satışa sunulan ARTISTRY Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Krem SPF 50 UVA/UVB PA +++ cildi aydınlatıp zenginleştirirken; Exact Fit Kapatıcı kusurları etkin bir şekilde gizliyor.

Cilt bakım ürünlerinin koruyucu gücünü fondötenin üstün performansıyla birleştiren ARTISTRY Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Krem SPF 50 UVA/UVB PA +++, ciltte üç boyutlu etki yaratıyor. Kremsi kıvamıyla saniyeler içinde emilerek cilde aydınlık ve parlaklık veren bu özel ürün, hafif örtücü yapısıyla siyah noktaları, yüz çizgilerini ve diğer cilt sorunlarına etkiyerek kusursuz görünüm sunuyor.

 

Cildi mükemmel görünüme kavuştururken nemlendiren ARTISTRY Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Krem SPF 50 UVA/UVB PA +++, özel içeriğiyle gün boyu UV ışınlarına karşı kalkan görevini üstleniyor.

 

Birçok Özellik Bir Arada…

Uzun süre kalıcı özelliğiyle ARTISTRY Exact Fit Kapatıcı cilt kusurlarının, lekelerin ve koyu halkaların görünümünü azaltırken içeriğindeki renk sabitleyici teknolojisiyle gerçek cilt görünümünü taklit ediyor. Her koşulda kullanıma uyum sağlayan kapatıcı; sıcak, nem gibi zorlu hava şartlarında bozulmayı ve iz kalmasını engelliyor. Küçük kusurları saklamak için tasarlanan ARTISTRY Exact Fit Kapatıcı ayrıca göz farı astarı olarak da kullanılıyor.

 

ARTISTRY Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Krem SPF 50 UVA/UVB PA +++ 138.00 TL’den ARTISTRY Exact Fit Kapatıcı ise 95.30 TL’den satılıyor.

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia