Turkey TUR  

ARTISTRY™ EXACT FIT Toz Fondöten kusursuz görünüm sunuyor!

2014/10/17 - 

Amway’in uzman bilim insanları tarafından geliştirilen yeni ARTISTRY EXACT FIT Toz Fondöten kalıcı formülü ile cilde gün boyunca kusursuz ve mat bir görünüm kazandırırken, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Sekiz farklı renk seçeneği bulunan ARTISTRY EXACT FIT Toz Fondöten her cilt tonuna uyum sağlıyor.

Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi Amway’in güzellik ve cilt bakım ürünleri markası ARTISTRY, kadınların hayatını kolaylaştıracak yenilikler sunmaya devam ediyor. Uzman dermatologlar tarafından geliştirilen yeni ARTISTRY EXACT FIT Toz Fondöten gün boyunca ciltte kusursuz ve mat bir görünüm sağlayarak günlük hayatın koşturmasında kadınları yarı yolda bırakmıyor. Sıcağa, neme ve her türlü aktiviteye karşı direnç gösterirken cildin yağlanmasını engelliyor ve doğal bir görünüm sağlıyor.

 İçerdiği Tahiti incileri ve Amazon mineralleri sayesinde uzun süre kalıcı performans sergileyen toz fondöten dünya çapında farklı cilt yapısına sahip kadınların cilt tonlarına uygun bir şekilde tasarlanmış. Sekiz ayrı renk seçeneğiyle sunulan aynı zamanda 20 faktöre kadar cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan ARTISTRY EXACT FIT Toz Fondöten kadınların yanından ayırmayacağı bir ürün olmaya aday.

ARTISTRY EXACT FIT Toz Fondöten tek olarak satın alınabileceği gibi, şık kreşendo tasarımlı Kompakt’ı içerisinde Toz Fondöten Süngeri ile birlikte  ARTISTRY EXACT FIT Toz Fondöten Paketi olarak da satın alınabilir.

Amway Hakkında

Doğrudan Satış Haberleri Küresel 100’e göre Amway, bugün dünyanın 1 Numaralı doğrudan satış şirketidir. 1959’da girişimci Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından kurulan ve merkezi Ada, Michigan, A.B.D olan Amway, dünyada 100’den fazla ülke ve bölgede, 21.000 çalışanı ve 3 milyonu aşkın Serbest Girişimci ağı ile kaliteli tüketim ürünleri ve eşsiz iş fırsatları sunmaktadır. Bütün dünyada 75 AR-GE ve kalite güvence laboratuvarında çalışan 900’den fazla bilim insanı, mühendis ve teknik profesyonel şirketin ürün geliştirme çalışmalarını destekleyerek bilimsel bir mükemmellik kültürü yaratmaktadır. Amway’in en çok satan markaları NUTRILITE™ /NUTRIWAY™ vitamin, mineral ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ve renkli kozmetik ürünleri ve eSpringTM su arıtma sistemidir. Şirket Access Business Group ile ürün geliştirme, imalat ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi için:  desiBel Ajans

Sibel Kahraman – 0530 328 85 73 / sibel.kahraman@desibelajans.com

Duygu Acar – 0533 510 32 45 / duygu.acar@desibelajans.com

www.amway.com.tr

 

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia