Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Amway Home
Amway’in Yeni Pişirme Seti iCook Mini’yle Besin Değerini Yüksek, Yağı Düşük Tutun!

2016/04/13 - 

 

Amway’in yeni ürünü iCook Mini Set, iki tencere ve uygun aparatlarıyla, altı parçadan oluşuyor. Besin değerlerini yüksek tutmak ve yağ kullanımını en aza indirmek için tasarlanan set, 1339.20 liradan satışa sunuluyor

Amway’in yeni pişirme seti iCook Mini, küçük evler ve mutfaklar için vazgeçilmez tatlar sunacak. 1 litrelik kapaklı tava, 4 litrelik kapaklı tencere, 4 litrelik buhar aparatı ve benmari kabından oluşan üstün kaliteli paslanmaz iCook Mini Set, besin değerini en etkin şekilde korurken yağ kullanımını ve enerji sarfiyatını en aza indiriyor.

iCook Mini Set’te yer alan paslanmaz çelik tencereler, “VITALOK Pişirme Yöntemi” teknolojisi sayesinde tencere ile kapak arasında sudan bir nem bariyeri oluşuyor. Bu bariyer, etlerin, meyve ve sebzelerin kendi doğal yağları ve suları ile pişmesini sağlarken, doğal lezzetleri ve değerli besin elemanlarını tutarken yiyeceklerin doğal rengini ve yapısını koruyor. Yine “OPTITEMP Kalın Plaka Tabanları”nın sağladığı gelişmiş ısı yayma ve ısı tutma özelliği, gıdaları dengeli bir şekilde pişirirken, ısı dağılımını tencerinin yüzde 92’sine yayarak enerjide büyük tasarruf sağlıyor.

iCook paslanmaz çelik tencerelerin en pratik özelliklerinden biri de üst üste yemek pişirme kolaylığı sağlıyor olması. Daha küçük bir pişirme kabını daha büyük bir kabın üstüne yerleştirerek bir defada birkaç yemek pişirebilmeyi sağlayan tencere, bu özelliği sayesinde enerji tasarrufunu artırmayı da mümkün kılıyor.

Küçük evler için kompakt set halinde satışa sunulan Amway iCook Mini, yeni evlenen çiftler için mutfaklarda vazgeçilmez olacak. Şık ve zarif tasarımıyla sağlam ve dayanıklı altı parçadan oluşan seti, iç içe koyarak saklama olanağı da bulunuyor. Kolay temizleme özelliğiyle öne çıkan Amway iCook Mini, 1339.20 liradan satışa sunuluyor.

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ebru Erdoğan | ebruerdogan@cpartner.com.tr | 0533 950 15 38

 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

 

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia