Turkey TUR  

Amway’in SA8’i Artık Tatilde De Yanınızda

2016/11/24 - 

 3 Küçük Boy SA8 Sıvı Çamaşır Bakım Ürünleri Mini Seti

 

50 yıldan uzun bir süredir ev bakım ürünlerinde uzmanlığını kanıtlayan Amway’den bir yenilik daha. Artık 3 Küçük Boy SA8 Sıvı Çamaşır Bakım Ürünleri Mini Seti ile tatilde bile yanınızda olacak. Hindistancevizi, narenciye meyveleri ve mineraller gibi doğal kaynaklardan elde edilen bileşenleri içeren özgün BIOQUEST Formülü ile en yüksek temizleme gücüne, en az çevresel atık ile ulaşılabilir.

 

 

“Daha güvenli bir temizlik için daha çevreci” mottosu ile yola çıkan Amway kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Amway’in küçük Boy SA8 Sıvı Çamaşır Bakım Ürünleri Mini Seti, temizlik ürünleri, saklama alanı dar olanlar veya favori çamaşır bakım ürünlerini tatile götürmek isteyenler için de ideal bir çözüm.

Mini Boy SA8 Black Siyah ve Koyu Renkli Çamaşırlar için Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı, SA8 Delicate Sıvı Konsantre Deterjan ve SA8 Konsantre Sıvı Deterjan standart boydaki şişelerinin tüm güçlü temizlik özelliklerine sahip.

 

SA8 Konsantre Sıvı Deterjan formülündeki biyoenzimlerle beyazları daha beyaz, renklileri daha parlak yapar. SA8 Black Siyah ve Koyu Renkli Çamaşırlar için Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı ise özellikle koyu kumaşlı giysileri daha uzun süre daha yeni görünür hale getirir. SA8 Delicate Sıvı Konsantre Deterjanı da ipek ve yün kumaşları korur.

 

250 MİLİLİTRE İLE 8 MAKİNE ÇAMAŞIR

Dermatologlar tarafından test edilen, zararlı kalıntılar bırakmayan Amway’in konsantre ürünleri soğuk suda dahi kullanılabilir. Ayrıca konsantre özelliği sayesinde 250 mililitrelik SA8 ile 8 makine çamaşır yıkanılabilir. Konsantre formülü temizliği en yüksek düzeye çıkarırken, çevresel atıkları minimuma indirir. Hassas cildi tahriş edecek hiçbir kalıntı bırakmayacak şekilde durulayarak temizler.

Satış Fiyatı: 61,89 TL

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ayşenur Bozal Özcan aysenurozcan@cpartner.com.tr  0 536 862 21 47

Zeliha Ocak zelihaocak@cpartner.com.tr 0 533 920 26 17

 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

 

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia