Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Home
Amway’in iCook Kapaklı Yapışmaz Tavası Sayesinde Daha Az Yağ ile Daha Lezzetli Yemekler

2016/12/22 - 

Amway iCook Kapaklı Tavalar; özgün iCook DURAMICTM Teknolojisi kullanarak size her yemekte mükemmel bir performans sunar. Amway’in iCook Kapaklı Yapışmaz Tavası sayesinde çok daha az yağ ile lezzetli yemekler pişirmek mümkün.

 

“İyi yaşam sağlıklı yemekle başlar” mottosu ile kullanıcılarının besin değeri yüksek yemekler tüketmelerini amaçlayan Amway, iCook Paslanmaz Çelik Pişirme Serisi’ni iCook Kapaklı Yapışmaz Tavaları ile taçlandırıyor. Üstün performanslı tavaların, 6 parçalık set halinde satılması yanında, Amway, iCook 30 cm Kapaklı Yapışmaz Tava’nın ardından, 25 cm Kapaklı Yapışmaz Tavayı da setin haricinde tekli olarak sınırlı sayıda satışa çıkardı.

 

 

iCook Kapaklı Yapışmaz Tava Seti, DURAMIC teknolojisi sayesinde pişirme sırasında çok az yağ gerektiriyor. Yiyecekler, tavada çevrilirken veya pişirme kabından alınırken tabana yapışmadan kolayca alınıyor, böylece kolay temizliğin yanı sıra çizilmeye karşı dirençli kalıyor.

iCook Kapaklı Yapışmaz Tavalar İmalat Hatalarına Karşı 2 Yıl Garantili

Yapışmaz, özel DURAMICTM kaplama sisteminin yanı sıra güçlendirilmiş cam kapakları ile iCook Kapaklı Yapışmaz Tavalar, evde kullanıldığı zaman imalat hatalarına karşı 2 yıllık garantiye sahip.

25 cm’lik iCook Kapaklı Yapışmaz Tava’nın tekli satış fiyatı: 312, 18 TL

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ayşenur Bozal Özcan aysenurozcan@cpartner.com.tr 0 536 862 21 47

Zeliha Ocak zelihaocak@cpartner.com.tr 0 533 920 26 17

 

Editöre Not:

Amway ürünlerini satın almak için en yakın Amway Serbest Girişimcisi ile irtibata geçilebilir. Eğer irtibatta olunan bir Amway Serbest Girişimcisi yok ise infoTR@amway.com.tr adresine yazarak veya (232) 455 44 44 telefon numarası vasıtasıyla en yakın Amway Serbest Girişimcisine ulaşılabilir.

 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir. Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia