Turkey TUR  

Amway’in Erkek Bakım Serisi HYMM’in Yeni Ürünü Tıraş Jeli, Cildi Yumuşatıyor

2016/09/10 - 

Amway, erkek bakım serisi HYMM’in yeni ürünü tıraş jelini piyasaya sundu. Zengin bir köpüğe sahip yeni jel, tıraş bıçağının daha kolay kaymasını sağlarken, içeriğinde bulunan meyankökü özü ile cildi yumuşatıyor

Amway, geçtiğimiz mayıs ayında yenilediği HYMM erkek bakım koleksiyonun en yeni üyesi köpüren tıraş jelini satışa sundu. Cildi yumuşatan içeriğiyle modern ve bakımlı erkeklerin tıraş sırasında en önemli yardımcısı olacak HYMM Köpüren Tıraş Jeli, 200 mililitrelik ambalajında 33.03 liradan satılıyor.

ALIŞKANLIKLAR İÇİN FARKLI JEL

HYMM koleksiyonu, sakalların şekilli kesimini kolaylaştıran transparan ve köpürmeyen tıraş jelinin ardından çıkan bu yeni ürünle tüketici tercihlerine göre farklılaştırılmış oldu. 5 Eylül’de satışa sunulan köpüren tıraş jeli, klasik tıraş deneyimi isteyenler için ideal bir ürün olarak tasarlandı. Zengin bir köpüğe dönüşen jel formül, tıraş bıçağının daha kolay kaymasını sağlarken, ürünün formülüne eklenen bitkisel meyankökü özü, cildin yatışmasına yardım ediyor. Köpüren tıraş jelinin formülü, kolay bir tıraş için sakalı yumuşatan yüzey aktif maddeler içeriyor. Yeni köpüren tıraş jeli, tıraş yangısı gibi erkeklerin çok sık karşılaştığı sorunlara yoğun nem formülüyle çare buluyor.

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ebru Erdoğan | ebruerdogan@cpartner.com.tr | 0533 950 15 38

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

 

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia