Turkey TUR  

Amway’in Erkek Bakım Serisi “HYMM”den Kışa Özel Kampanya

2017/01/20 - 

Amway’in erkek bakım serisi HYMM, bakımlı erkekler için özel bir kampanya düzenliyor. Ocak ayı boyunca HYMM tıraş jeli yüzde 15, HYMM Roll-On Deodorant yüzde 10 indirimli olarak satışa sunuluyor.

Amway’in, HYMM markalı erkek bakım ürünleri; farklı formlarda tıraş jelleri, tıraş makinesi, tıraş sonrası losyon, roll-on deodorant, saç ve vücut şampuanı ve seyahat seti ile modern ve bakımlı erkeklerin tıraş sırasında en önemli yardımcısı oluyor.

Sakalların şekilli kesimini kolaylaştıran transparan ve köpürmeyen HYMM Tıraş Jeli, tıraş bıçağının daha kolay kaymasını sağlarken; ürünün formülüne eklenen rezene tohumu özü, cildin tıraş sonrası rahatlamasına yardım ediyor. HYMM Tıraş Jeli, tek elle bile kolayca açılıp kapanabilen kapağı ve çevre dostu ambalajı ile öne çıkıyor.

Amway’in erkek bakım koleksiyonu HYMM’in bir diğer üyesi HYMM Roll-On Deodorant ise erkeklerin gün içindeki stresinin azalmasına yardımcı oluyor. Formülündeki koku kontrol etme özelliğine sahip adaçayı yaprağı özü, cildin doğal nefes almasını destekliyor. Yarı saydam özelliği ile hızlı uygulanabilen HYMM Roll-On Deodorant, giysiler üzerinde beyaz veya sarı leke de bırakmıyor.

31 Ocak 2017 tarihine kadar HYMM Tıraş Jeli’ni yüzde 15, HYMM Roll-On Deodorant’ı yüzde 10 indirimli satın almak mümkün. (stoklarla sınırlıdır)

HYMM Tıraş Jeli yüzde 15 indirimli fiyatı: 21,10 TL

HYMM Roll-On Deodorant’ı yüzde 10 indirimli fiyatı: 23,25 TL

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ayşenur Özcan | 0536 862 21 47 | aysenurozcan@cpartner.com.tr

Janset Akışık | 0544 278 93 62 | jansetakisik@cpartner.com.tr

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia