Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Amway Home
Amway’in Dish Drops Bulaşık Makinesi Tableti Şimdi Daha Da Çevreci

2016/02/10 - 

Dünyanın doğrudan satış sektörü lideri Amway, Dish Drops Bulaşık Makinesi Tablet Deterjanının formülünü yeniledi. Yaptığı Ar-Ge çalışmaları sayesinde bilim adamlarının ürünlerini sürekli geliştirdiği Amway, çevre dostu ürünlerinde iddiasını hepsi bir arada formüllü Dish Drops ile artırdı.

Yenilenen formülü ile Dish Drops’un performansı geliştirilirken, ürün bu kez tüketicinin karşısına daha yenilikçi ve çevre dostu yüzü ile çıktı. Yeni Dish Drops Bulaşık Makinesi Tablet Deterjanları, sert sularda kullanımda da üstün performans sunarken, protein lekelerine karşı çok daha etkili hale getirildi. Fosfat içermeyen bu ürün artık yüksek miktardaki bitkisel bazlı içeriği ile çevreye daha çok duyarlı.

İçinde 60 adet tablet bulunan deterjan, camın aşınması riskinin azaltılmasına katkıda bulunurken, 40ºC’de bile pırıl pırıl bir temizlik sağlayarak enerji tasarrufuna da yardımcı oluyor. Ayrıca her tablet tek kullanımlık ve suda çözünür maddeyle kaplı pratik ambalajında sunuluyor. Böylece ambalajın açılmasına gerek kalmadan kullanılabiliyor.

Bulaşık makinesinde yıkanabilen her türlü cam gereç, kap-kacak, tabak-çanak, tencere ve tavaların temizlenmesi ve korunmasında kullanılabilen Dish Drops Bulaşık Makinesi Tablet Deterjanı, bulaşık makinesinde topak veya deterjan kalıntısı ise bırakmıyor.

Dish Drops Bulaşık Makinesi Tablet Satış Fiyatı: 50.12 TL

                    Ayrıntılı Bilgi için:

                   Communication Partner

                    Ebru Erdoğan | ebruerdogan@cpartner.com.tr | 0533 950 15 38

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kuruldu. 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet gösteren Amway’in 2015 yılı cirosu 9.5 milyar ABD Doları  olarak gerçekleşti.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia