Turkey TUR  

Amway’in Artistry Özel Bakım Koleksiyonu Cildinizi Temizlerken Nemlendirir

2017/07/03 - 

Dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway’in Artistry Özel Bakım Koleksiyonu cildi hem derinlemesine temizler, hem nemlendirir.

Dünyanın en çok satan ilk on premium güzellik markası arasında yer alan Artistry “Özel Bakım Koleksiyonu” ile tüm cilt tiplerini daha pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme kavuşturuyor. Artistry’nin bu dikkat çekici ürünleri hem etkili hem de cilde karşı nazik premium bileşenlerden oluşuyor.

Amway Artistry’nin “Özel Bakım Koleksiyonu”nun Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi; gözler ve dudaklardaki uzun süreden beri kalmış olan makyajı hızlı ve etkili bir şekilde temizliyor. Cilde parlaklık veren özel peeling ise kirleri ve ciltteki pullanmayı yok ederken, cildin parlaklığını nazikçe ortaya çıkarıyor ve yumuşak, pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

 

Artistry’nin Derinlemesine Temizleyici Kil Maskesi ise krem kıvamıyla cilde derinlemesine nüfuz ediyor. Artistry Hydra-V Ferahlatıcı Nem Maskesi de 12 saate varan kalıcı sonuçlar için anında nem takviyesi sağlıyor. Yoğun canlandırma ve uzun süre kalıcı nemlenme cildi pürüzsüzleştiriyor.

 

Artistry Göz ve Dudak Makyaj Temizleyicisi: 66,20

Artistry Derinlemesine Temizleyici Maske: 94,30

Artistry Cilde Parlaklık Katan Peeling: 99,00

Artistr HYDRA-V™ Ferahlatıcı Nem Maskesi: 121,70

* *(Kaynak Euromonitor International Limited. Güzellik ve Kişisel Bakım 2016, Üstün Kaliteli Güzellik ve Kişisel Bakım kategorisi ve Üstün Kaliteli Cilt Bakımı alt kategorisi, global 2015 ciro.)

 

Ayşenur Özcan | aysenurozcan@cpartner.com.tr

Communication Partner

Medya İlişkileri Yönetmeni

T: 0850 333 65 10

M: 0536 862 21 47

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia