Turkey TUR  

AMWAY’DEN YEPYENİ BİR ERKEK PARFÜMÜ: OPPORTUNE™ PREMIUM

2015/02/09 - 

Amway, yepyeni ve çekici erkek parfümünü tüketicilerin beğenisine sunuyor. Özgün ve üstün kaliteli bileşenler ve Jungle Essence* (Orman Özü) teknolojisi ile yaratılmış Opportune Premium, artık satışta!

Dünyanın en büyük ve en çok tercih edilen doğrudan satış firması Amway’in yepyeni erkek parfümü Opportune Premium, içeriğinde kullanılan ürünlerin orijinalinin mükemmel yansımasını sağlayan orman özü teknolojisi ile üretildi. Kendi ekosistemi içinde ham maddenin özünün çıkarılarak oluşturulan Opportune Premium, ‘Doğal kadar gerçek’ olarak tanımlanıyor.

Opportune Premium, turunç ve   baharat gibi güzel doğal ham maddelerden ve klasik orman aromalarından elde edildi. Parfümün üst notaları taze mandalina ve karpuz karışımı ile açılıyor. Bu duru açılış, Orman Özü Teknolojisiyle çıkarılan baharatlı bir Pembe Biber patlamasıyla yükseliyor. Opportune Premium’un ortasındaki derinliklerde Sezuan Biberinin daha keskin baharatlı notaları parfümün sıcaklığını artırırken capcanlı yapısı sıcak ve taze zıtlığını zenginleştiriyor. Yasemin ve Lavantanın geleneksel maskülen notaları parfüme taze bir boyut katıyor. Ayrıca doğal sedir ağacı özü parfümü, ana hatlara oturtup ve kokuya olgun ve maskülen odunsu bir his veriyor. Amber ve Beyaz Ağacın eklenmesiyle koku daha Oryantal ve daha sıcak bir hale geliyor.

*Jungle Essence™, V. MANE FILS tescilli markasıdır.

OPPORTUNE Premium Parfum –  82,77 TL

Ayrıntılı Bilgi için:  desiBel Ajans

Sibel Kahraman – 0530 328 85 73 / sibel.kahraman@desibelajans.com

Ceren Alkan – 0554 431 55 95 / ceren.alkan@desibelajans.com

www.amway.com.tr

Amway Hakkında

Doğrudan Satış Haberleri Küresel 100’e göre Amway, bugün dünyanın 1 Numaralı doğrudan satış şirketidir. 1959’da girişimci Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından kurulan ve merkezi Ada, Michigan, A.B.D olan Amway, dünyada 100’den fazla ülke ve bölgede, 21.000 çalışanı ve 3 milyonu aşkın Serbest Girişimci ağı ile kaliteli tüketim ürünleri ve eşsiz iş fırsatları sunmaktadır. Bütün dünyada 75 AR-GE ve kalite güvence laboratuvarında çalışan 900’den fazla bilim insanı, mühendis ve teknik profesyonel şirketin ürün geliştirme çalışmalarını destekleyerek bilimsel bir mükemmellik kültürü yaratmaktadır. Amway’in en çok satan markaları NUTRIWAYTM vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRYTM cilt bakım ve renkli kozmetik ürünleri ve eSpringTM su arıtma sistemidir. Şirket Access Business Group ile ürün geliştirme, imalat ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

 

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia