Turkey TUR  

AMWAY’DEN YENİ ‘ARTISTRY LİTTLE BLACK DRESS GÖZ FAR PALETİ’

2015/01/21 - 

Gözlere canlılık geliyor;

AMWAY’IN YENİ ÜRÜNÜ ‘ARTISTRY LİTTLE BLACK DRESS GÖZ FAR PALETİ’ KIŞIN EN TUTKULU BAKIŞLARINI SUNUYOR

Dünya’nın en büyük doğrudan satış şirketi Amway, Yeni ARTISTRY Little Black Dress Göz Far Paletinde kış aylarının en güzel renklerini bir araya getirdi. Etkileyici mürdüm ve gri tonlarını içeren renk paleti şık kutusunun içinde sekiz renk sunuyor. Zarif ve modern tarzlardan görkemli görünüşlere kadar birbirinden farklı tarza uyumlu şekilde hazırlanan ürün, yılın en güzel göz makyajları için vazgeçilmez oluyor.

Amway, 2015 sezonun çok yönlülüğünden yola çıkılarak hazırladığı ARTISTRY Little Black Dress Göz Far Paleti ile yeni bir makyaj tarzı sunuyor. Mürdüm ve gri tonlarını içeren renk paleti içerisinde sekiz renk sunan üründe feminen kesimlerle ve geleneksel renkler bir araya geliyor. Farklı görünüşleri elde etmek için değiştirilebilen görünümler sağlayan yeni palet, doğallıktan sofistikeye kadar göz alıcı makyaj deneyimleri sunuyor. Tamamı siyah patentli kompakt kutuda bulunan 8 muhteşem renk 146,23TL satış fiyatı ile satışa sunuluyor.

www.amway.com.tr

Amway Hakkında

Doğrudan Satış Haberleri Küresel 100’e göre Amway, bugün dünyanın 1 Numaralı doğrudan satış şirketidir. 1959’da girişimci Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından kurulan ve merkezi Ada, Michigan, A.B.D olan Amway, dünyada 100’den fazla ülke ve bölgede, 21.000 çalışanı ve 3 milyonu aşkın Serbest Girişimci ağı ile kaliteli tüketim ürünleri ve eşsiz iş fırsatları sunmaktadır. Bütün dünyada 75 AR-GE ve kalite güvence laboratuvarında çalışan 900’den fazla bilim insanı, mühendis ve teknik profesyonel şirketin ürün geliştirme çalışmalarını destekleyerek bilimsel bir mükemmellik kültürü yaratmaktadır. Amway’in en çok satan markaları NUTRIWAYTM vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRYTM cilt bakım ve renkli kozmetik ürünleri ve eSpringTM su arıtma sistemidir. Şirket Access Business Group ile ürün geliştirme, imalat ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia