Turkey TUR  

Amway’den XS Magnesium Sticks’li Günlere Merhaba!

2017/02/05 - 

Doğayı ve bilimi 80 yıldır bir araya getiren Amway’in uzmanları, bu kez magnezyum içeren takviye edici yeni bir gıda ürünü geliştirdi. XS Magnesium Sticks Magnezyum içeren takviye edici gıda ürünü, gün içinde ekstra magnezyuma ihtiyaç duyduğunu düşünenler için ideal…
Tüm dünyada yenilikçi ve güncel çözümleri ile 80 yıldır dikkat çekici araştırmalara imza atan Amway özel bir ürün geliştirdi. Aktif Yaşam ürün grubu içinde yer alan yeni takviye edici gıda ürünü XS Magnesium Sticks, günlük yoğun yaşam rutinlerine en çok ihtiyaç duyulan minerallerden magnezyumu dahil etmek isteyenler için harika bir seçenek sunuyor.

Suya ihtiyaç duymadan, ağızda kolayca eriyen bu özel ürün, limon aroması ile ferahlık hissi de veriyor. Oldukça pratik bir ürün olan XS Magnesium Mineral Sticks, ağızda erime özelliği sayesinde tablet almakta zorluk çekenlerin de kullanımını kolaylaştırıyor.

XS Magnesium Sticks; günlük magnezyum ihtiyacının karşılanması için pratik bir yöntem sunuyor. Ürün ambalajında, her birinde 250mg magnezyum ihtiva eden 30 poşet içermektedir.

 

XS Magnesium Sticks Fiyatı: 55,07 TL ( 30 poşet )

Tüm Amway ürünlerini detaylı incelemek için www.amway.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.
Ayşenur Özcan | aysenurozcan@cpartner.com.tr
Communication Partner
Medya İlişkileri Yönetmeni
T: 0850 333 65 10
M: 0536 862 21 47

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia