Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Home
Amway’den paslanmaz çelik tencere seti alanlara, çatal bıçak seti hediye!

2014/10/16 - 

Amway ‘Mutfak Eşyaları’ kategorisinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Amway’in 27 parçalık iCookTM Prestijli Aile Seti’ni satın alanlar, 24 parçalık iCook Çatal Bıçak Seti’nin de sahibi olacak.

Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi Amway, ‘Mutfak Eşyaları’ kategorisinde yer alan iCook Prestijli Aile Seti’ni alanlar için özel bir kampanya başlattı. Yemek yapmayı ve mutfakta zaman geçirmeyi sevenler için sunduğu ürün alternatifleriyle dikkat çeken Amway, Kasım ayı sonuna kadar 27 parçalık iCook Prestijli Aile Seti’ni alan herkese, 24 parça iCook Çatal Bıçak Seti’ni hediye ediyor.

 OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS İÇİN ÖZGÜN TEKNOLOJİLER

Kendiniz ve aileniz için basit besleyici yemeklerden başlayarak yaratıcı akşam yemeği ziyafetleri menülerine kadar gerekli olan her şeyi içeren zarif ve şık tencere seti modern teknolojileri bir araya getirerek sizin sağlıklı yemenize ve zaman ve paradan tasarruf etmenize yardım eder.

iCook Paslanmaz Çelik Tencerelerine özgün “VITALOK Pişirme Yöntemi” tencere ile kapak arasında sudan bir nem bariyeri oluşturur. Bu bariyer etlerin, meyvaların ve sebzelerin kendi doğal yağları ve suları ile pişmesini sağlar, doğal lezzetleri ve değerli besin elemanlarını tutarken yiyeceklerin doğal rengini ve yapısını korur.

İyi yemek pişirmenin sırrı, pişirme kabının ısıyı etkin ve eşit bir şekilde dağıtma özelliğinde gizlidir.

Tencerelerin diğer fark yaratan özelliği “OPTITEMPTM Kalın Plaka Tabanları, sağladığı gelişmiş ısı yayma ve ısı tutma özelliği ile gıdaları ve sosları eşit ve dengeli bir şekilde pişirir. Bu teknoloji ısı dağılımını %92’ye kadar geliştirerek enerjide büyük tasarruf sağlar.

iCook Paslanmaz Çelik Tencere Seti’nin en pratik özelliklerinden biri de üst üste yemek pişirme kolaylığıdır. Daha küçük bir pişirme kabını daha büyük bir kabın üstüne yerleştirerek bir defada birçok yemek pişirebilirsiniz. Tence setiniz, üst üste yemek pişirme yönteminde ön koşul olan dengeli ısı dağılımı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Saf alüminyum ve karbon çelik gövdeye sahip, saten iç yüzeyi ve paslanmaz çelik gövdesiyle fark yaratan Tencere Seti, pişirme suyunu koruyan, sıkıca oturan kapakları, kaymaya karşı dayanıklı tüm sap ve tutacakları ve alev koruyucuları gibi pek çok ergonomik özellikleriyle de yemek pişirmeyi keyifli hale getirmeye aday.

492,69 TL satış fiyatıyla sunulan iCook Çatal Bıçak Seti’ni kampanya kapsamında hediye olarak alan kullanıcıların sahip olacağı bu ürün ise; toplam 24 parçadan oluşuyor. Paslanmaz çelikten yapılan bu zarif sette de 6 kaşık, 6 tatlı kaşığı, 6 çatal ve 6 bıçak bulunuyor.

Amway Hakkında

Doğrudan Satış Haberleri Küresel 100’e göre Amway, bugün dünyanın 1 Numaralı doğrudan satış şirketidir. 1959’da girişimci Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından kurulan ve merkezi Ada, Michigan, A.B.D olan Amway, dünyada 100’den fazla ülke ve bölgede, 21.000 çalışanı ve 3 milyonu aşkın Serbest Girişimci ağı ile kaliteli tüketim ürünleri ve eşsiz iş fırsatları sunmaktadır. Bütün dünyada 75 AR-GE ve kalite güvence laboratuarında çalışan 900’den fazla bilim insanı, mühendis ve teknik profesyonel şirketin ürün geliştirme çalışmalarını destekleyerek bilimsel bir mükemmellik kültürü yaratmaktadır. Amway’in en çok satan markaları NUTRILITETM /NUTRIWAYTM vitamin, mineral ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRYTM cilt bakım ve renkli kozmetik ürünleri ve eSpringTM su arıtma sistemidir. Şirket Access Business Group ile ürün geliştirme, imalat ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi için:  desiBel Ajans

Sibel Kahraman – 0530 328 85 73 / sibel.kahraman@desibelajans.com

Duygu Acar – 0533 510 32 45 / duygu.acar@desibelajans.com

www.amway.com.tr

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia