Turkey TUR  

Amway’den erkeklere özel indirimli cilt bakım serisi!

2014/10/17 - 

Amway, erkek cilt bakım ürünleri geliştiren markası HYMM ürünlerinde yeni indirim kampanyası başlattı. Aralık ayı sonuna kadar sürecek ve stoklarla sınırlı olan kampanya, HYMM Tıraş Sonrası Dinlendirici Losyonuna ve HYMM Tıraş Köpüğüne yüzde 10 indirimle sahip olma fırsatı sunuyor.

 Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi Amway’in erkekler için özel HYMM cilt bakım serisinin en çok tercih edilen iki ürünü Aralık ayı sonuna kadar sürecek yüzde 10 indirim kampanyasıyla satışa sunuldu. Tıraş esnasında ve tıraş sonrasında cildi zirvede tutmak için tasarlanan serinin HYMM Tıraş Köpüğü sorunsuz ve rahat bir tıraş için yoğun yapısı ile cildi nemlendirerek tahriş olmuş cildin rahatlamasına yardımcı oluyor. Amway’e özgün formülle geliştirilen HYMM Tıraş Sonrası Dinlendirici Losyonu yapışkanlık hissi bırakmadan cildi yumuşak ve taze tutuyor.

Cildine özen gösteren erkekler için tasarlanan ve yüksek performanslı erkek cilt bakım ürünlerinden HYMM Tıraş Sonrası Dinlendirici Losyonu ve HYMM Tıraş Köpüğü birlikte satın alındığı takdirde kısa bir süre için yüzde 10 indirim fırsatı ile sunuluyor.

Amway Hakkında

Doğrudan Satış Haberleri Küresel 100’e göre Amway, bugün dünyanın 1 Numaralı doğrudan satış şirketidir. 1959’da girişimci Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından kurulan ve merkezi Ada, Michigan, A.B.D olan Amway, dünyada 100’den fazla ülke ve bölgede, 21.000 çalışanı ve 3 milyonu aşkın Serbest Girişimci ağı ile kaliteli tüketim ürünleri ve eşsiz iş fırsatları sunmaktadır. Bütün dünyada 75 AR-GE ve kalite güvence laboratuvarında çalışan 900’den fazla bilim insanı, mühendis ve teknik profesyonel şirketin ürün geliştirme çalışmalarını destekleyerek bilimsel bir mükemmellik kültürü yaratmaktadır. Amway’in en çok satan markaları NUTRILITETM /NUTRIWAYTM vitamin, mineral ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRYTM cilt bakım ve renkli kozmetik ürünleri ve eSpringTM su arıtma sistemidir. Şirket Access Business Group ile ürün geliştirme, imalat ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi için:  desiBel Ajans

Sibel Kahraman – 0530 328 85 73 / sibel.kahraman@desibelajans.com

Duygu Acar – 0533 510 32 45 / duygu.acar@desibelajans.com

www.amway.com.tr

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia