Turkey TUR  

Amway’den çocuklara özel yeni Glister diş macunu ve fırçası

2017/09/19 - 

Çocuklar artık her sabah Amway Glister markasının maskotu Benekli Panda ile dişlerini fırçalıyor!

Amway, kuşaklar boyunca güvenilen ağız bakım markası Glister ürün grubuna çocuklara özel diş macunu ve diş fırçasını ekledi. Çocuklar bu sene okula giderken Amway’in Glister ağız bakım ürünleri ile eğlenerek dişlerini koruyacak.

Çocukların diş bakım ihtiyaçları yetişkinlerden farklıdır. Erken ağız bakımı ömür boyu ağız sağlığını güvenceye alır. Amway’in ağız bakım markası Glister’in yeni Glister Çocuklar İçin Çilek Aromalı Diş Macunu ve Diş Fırçası, çocukları düzenli diş fırçalamaya teşvik ederken, mineral desteği ile erken çürüklere karşı ideal bakım sağlıyor. REMINACT içeren çok eylemli florürlü bu ürünler dişlerin çürüklere karşı korunmasına yardım ediyor. Geride yer alan, erişmesi zor dişler de dahil olmak üzere bütün dişleri yuvarlak, yumuşak fırça kılları ile etkili ve nazik bir biçimde temizleyerek hassas diş etlerinin korunmasına yardım ediyor. Çocuklar artık okula giderken Amway Glister’in ağız bakım ürünleri ile eğlenerek, dişlerine bakım yapıyor. 

Çocukların seveceği ve kolay kullanabileceği şekilde tasarlanan yeni Glister ürünlerinin maskotu Benekli Panda, diş fırçalamayı eğlenceye çevirirken, çocukların günlük ağız bakım alışkanlıkları edinmesine ve bundan zevk almasına yardım ediyor. 2 yaş ve üzeri çocuklar için formüle edilen bu özel ürün, diş hekimleri tarafından da öneriliyor. Fırçaların üzerinde bulunan renkli uygulama özelliği ise çocuklara kullanılacak diş macunu miktarını gösterirken, kaymayan yumuşak sapı da kullanım kolaylığı sağlıyor.

Glister Çocuklar İçin Diş Macunu Fiyatı/65ml: 11,60 TL ( www.amway.com.tr )

Glister Çocuklar İçin Diş Fırçası Fiyatı/Paket (4 adet): 29,90 TL ( www.amway.com.tr )

Ayrıntılı Bilgi için:

Editöre Not:

Amway ürünlerini satın almak için en yakın Amway Serbest Girişimcisi ile irtibata geçilebilir.  Eğer irtibatta olunan bir Amway Serbest Girişimcisi yok ise infoTR@amway.com.tr adresine yazarak veya (232) 455 44 44 telefon numarası vasıtasıyla en yakın Amway Serbest Girişimcisine ulaşılabilir. 

Amway Hakkında
Amway, dünyanın bir numaralı doğrudan satış şirketidir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2016’da 8,8 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir. Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr
facebook.com/AmwayTurkiyeLtd
instagram.com/amwayturkiyeltd
twitter.com/amwayturkiye
dahaiyibiryasamicin.com

 

 

Green Toothbrush Silo

Blue Toothbrush Silo

Yellow Toothbrush Silo

Red Toothbrush Silo

Glister Kids Toothpaste Bottle Silhouette

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia