Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri, Sosyal Sorumluluk - Amway Zinde Yaşam
Amway’de Hedef, Çocukların Sağlıklı Yaşam İçin Doğru Seçimler Yapmalarını Sağlamak

2015/12/10 - 

 

 

Dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway, bu yıl 3’üncüsünü düzenlediği “5 Aralık Amway Global Gönüllüler Günü” kapsamında, Burhan Felek Spor Salonu’nda 90’dan fazla voleybolcu çocukla bir araya geldi. 50 gönüllü Amway Serbest Girişimcisinin katıldığı etkinlikte sağlıklı beslenme ve sporun faydaları aktarıldı.

 

 

 

Tüm dünyada 100’den fazla ülkede, 3 milyon serbest girişimci ile faaliyet gösteren dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway, bu yıl 3’üncüsünü düzenlediği “5 Aralık Amway Global Gönüllüler Günü” kapsamında, Avrupa ve Güney Afrika’da toplam 29 ülkede çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi.

Gönüllüler Gününde, son üç yıldır sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivitenin önemi konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen şirket, Türkiye’deki etkinliğini ise Burhan Felek Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. 50 gönüllü Amway Serbest Girişimcisinin, 90’dan fazla voleybolcu çocukla bir araya geldiği etkinlikte, çocuklara yönelik eğlenceli ve öğretici etkinliklerle, sağlıklı beslenme ve sporun faydaları aktarıldı.

Amway gönüllüler günü (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı zamanda Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile başlattığı Milli Takımlar Tedarik Sponsorluğu çalışmaları kapsamında, 2014 yılında ‘Filenin Fidanları’ sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren ve son iki yıldır ilk ve orta öğretim seviyesindeki okullara voleybol kiti hediye eden şirket, sağlıklı bir yaşamın tohumlarını atıyor. Filenin Fidanları projesi ile Türkiye’de 65 ilde 100 bin çocuğa ulaşan şirket, Amway Gönüllüler Günü kapsamında da TVF ile işbirliğine giderek, geleceğin sporcularının yetişmesine katkı sağlamayı hedefledi.

Amway gönüllüler günü (1)

 

 

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia