Turkey TUR  

Amway Yeni ARTISTRY™ İlkbahar Renk Koleksiyonunu sunar!

2015/03/04 - 

Amway Yeni ARTISTRY™ İlkbahar Renk Koleksiyonunu sunar! 

ARTISTRY INDIGO SKIES İlkbahar Renk Koleksiyonu ilham verici renkleri ile makyaja yeni bir soluk getiriyor

 ARTISTRY, her sezon olduğu gibi bu sezon da modaya ayak uydurarak bahar renkleriyle geliştirdiği göz kalemi, maskara ve rujlardan oluşan bahar renk koleksiyonunu kullanıcılarının beğenisine sundu. ARTISTRY INDIGO SKIES İlkbahar Renk Koleksiyonu nefes kesici gökyüzü renkleri ile ışıldayan çöl kumları tonlarını bir araya getirerek doğal ve şık görünümü pratik makyaj çözümleri ile buluşturuyor.

Dünyanın en çok satan ilk beş premium cilt bakım markasından biri olan ARTISTRY, sabırsızlıkla beklenen Indigo Skies İlkbahar Renk Koleksiyonunu satışa sundu. ARTISTRY Global Makyaj Sanatçısı Rick DiCecca, geliştirdiği ARTISTRY Indigo Skies Renk Koleksiyonunu tanıtırken her ruh haline uyan yeni bir görünüm yaratma özgürlüğü verecek bir seri olmasına özen gösterdiklerini vurguladı.

ARTISTRY Indigo Skies Crayon 3’lü Göz Farı ışıltılı indigo mavisi, parıltılı bej ve açık gümüş mavisi tonları içererek şehir kadını için tercihe göre doğal veya dramatik bir görünüm sağlıyor. Göz farı veya kalemi olarak kullanılabilen Crayon 3’lü Göz Farı canlı renkleri sayesinde gözleri ön plana çıkarıyor. Tamamen doğal bileşenler ile üretilen uzun ömürlü hafif formülü uygulama anında pürüzsüz ve kremsi iken sonrasında mükemmel bir toza dönüşüyor. Otomatik mekanizması sayesinde kalemler kolayca uygulamaya hazır duruma getirilebiliyor.

ARTISTRY SIGNATURE EYES™ serisinin çok beğenilen yüksek performanslı maskarasına INDIGO SKIES ARTISTRY İlkbahar Renk Koleksiyonu ile yepyeni bir renk daha eklenmiş. İlkbaharın en yeni trendi olan indigo mavisi, hem doğal bir renk algısı uyandırmak hem de etkileyici bir görünüm için tercih edilebilir. ARTISTRY SIGNATURE EYES Volume Maskara Indigo rengi bu sezonun garantili bir ilgi odağı olacağa benziyor.

Makyajı tamamlamak üzere son önemli dokunuş olan dudaklara ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Ruj ve Şeffaf Rujları yeni koleksiyonda üç farklı renk seçeneğiyle sunulmuş. Renk odakları pembe, turuncu ve bej olan Pink Quartz, Coral Sunrise ve Sandstone, içerdiği pigmentler ve yoğun nem ile benzerlerinden ayrılıyor.  ARTISTRY SIGNATURE COLOR Rujlar dudak rengini yoğunlaştırırken, ARTISTRY SIGNATURE COLOR Şeffaf Rujlar taşıdıkları renkten dudaklarda ipucu bırakmak üzere bir parlaklık veriyor.

 

Editöre Not:

*Bültende bahsedilen ürünlerin fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

ARTISTRY Indigo Skies Crayon 3’lü Göz Farı                           122,84 TL

ARTISTRY Indigo Skies Volume Maskara  (Indigo Mavisi)      62,63 TL

ARTISTRY Indigo Skies Ruj                                                      67,69 TL

 

Ayrıntılı Bilgi için:  desiBel Ajans

Sibel Kahraman – 0530 328 85 73 / sibel.kahraman@desibelajans.com

Ceren Alkan – 0554 431 55 95 / ceren.alkan@desibelajans.com

www.amway.com.tr

Artistry Hakkında

ARTISTRY portföyü özgün bileşenler sunmaktadır. Bunların bir bölümü şirketin kendi organik çiftliklerine yetiştirilmekte ve yeni teknolojiler erkelerde ve kadınlarda yaşlanmayla ilgili biyolojik ve çevresel belirtileri hedef almaktadır. Bunların yanı sıra yüz, gözler ve dudaklar için klasik ve mevsimsel renkli kozmetik koleksiyonları da sunulmaktadır. Klinik ortamda test edilen cilt bakım ve renkli kozmetik formülleri bir bilimsel ve akademik danışma kurulu tarafından yönetilen 900’den fazla bilim insanı ağı tarafından yürütülen global araştırma ve geliştirme ve kalite güvence çalışmalarını yansıtmaktadır. ARTISTRY ürünleri Dünya çapında 100’ün üzerinde ülke ve bölgede 3 milyonu aşkın AMWAY™ Serbest Girişimcisi tarafından satılmaktadır.

Amway Hakkında

Doğrudan Satış Haberleri Küresel 100’e göre Amway, bugün dünyanın 1 Numaralı doğrudan satış şirketidir. 1959’da girişimci Rich DeVos ve Jay Van Andel tarafından kurulan ve merkezi Ada, Michigan, A.B.D olan Amway, dünyada 100’den fazla ülke ve bölgede, 21.000 çalışanı ve 3 milyonu aşkın Serbest Girişimci ağı ile kaliteli tüketim ürünleri ve eşsiz iş fırsatları sunmaktadır. Bütün dünyada 75 AR-GE ve kalite güvence laboratuvarında çalışan 900’den fazla bilim insanı, mühendis ve teknik profesyonel şirketin ürün geliştirme çalışmalarını destekleyerek bilimsel bir mükemmellik kültürü yaratmaktadır. Amway’in en çok satan markaları NUTRIWAYTM vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRYTM cilt bakım ve renkli kozmetik ürünleri ve eSpringTM su arıtma sistemidir. Şirket Access Business Group ile ürün geliştirme, imalat ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia