Turkey TUR  

Amway XS Power Drink İle Gününüze Pozitif Enerji Katın!

2016/11/30 - 

 Amway enerji içeceği XS Power Drink ile Alex Pastor gibi yükseklere uçabilir, Urban Sense Grubu gibi engelleri yok sayabilirsiniz!

Modern ve yüksek enerjili bir yaşam tarzına sahipseniz, yoğun ve uzun süreli çalışıyor uzun mesafeler kat ediyorsanız ve tüm zor koşullara rağmen enerjinizi yüksek tutma arzunuz varsa;  Alex Pastor ve Urban Sense Grubu gibi XS Power Drink’ten destek alarak yoğun temponuzda pozitif enerjinizi daha da artırabilirsiniz.  

 

Hayatı dolu dolu yaşamak, sınırlarını zorlamak ve performansının üstüne çıkmak isteyenlere Amway XS POWER DRINK enerji içeceği harika lezzeti, sıfır şeker ve düşük kalorili özelliği ile muazzam bir destek sunuyor. İspanyol rüzgar sörfçüsü Alex Pastor ve parkur grubu Urban Sense de enerjinizin hiç düşmemesi için XS Power Drink öneriyor.  Yaptıkları iş gereği limitleri zorlayan bir hayat tarzına sahip olan Alex Pastor ve Urban Sense Grubu, yoğun tempolarını ve dolu dolu yaşadıkları hayatlarındaki XS POWER DRINK deneyimlerini  paylaşıyor.

 

Limitleri Test Eden Sporcu, Alex Pastor

İspanya’da yaşayan ve serbest stil sörfçüsü olarak 10 yıldır yarışlara katılan Alex, 2013 yılında dünya şampiyonu oldu.  İspanya’nın Güney’inde uçurtma sörfü kulübü olan Alex, daha çok gencin bu zorlayıcı spora başlamasına ve limitlerini test etmesine destek veriyor.

portrait_alex-pastor_150713_newsroom-2

 

Bu kadar yoğun aktivite için enerjiyi nereden bulduğunu merak edenlere cevabı XS Power Drink.  “Oldukça yoğun biriyim, çünkü profesyonel sporcu olmanın yanı sıra bir uçurtma mağazam ve okulum var.” diyerek temposunu özetleyen Alex, XS Power Drink ‘in hayatına olan pozitif desteğini şöyle ifade ediyor “Bazen uçurtma sörfü yaparken ekstra pozitif güce ihtiyacım oluyor ve XS Power Drink de tamamen bunu karşılıyor. Yapacak çok şeyi olan ve spor yapmaktan keyif alan aktif insanlar için gerçekten işe yarıyor.”

 

“Hareket, hayatımın temel parçası.”

Atletik bir disiplin olan parkuru yapmak için Çek Cumhuriyeti, Rusya, Yunanistan ve Slovakya’dan gençler bir araya gelerek 2010 yılında Urban Sense Grubunu oluşturdu.  Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde ve hiçbir ekipman kullanmadan A noktasından B noktasına ulaşmak için yollarına çıkan engelleri, atlayarak, koşarak, tırmanarak veya zıplayarak aşıyorlar. Filmlerde aktör ve dublör olarak rol alan gençlerin yüksek enerjileri TV dünyasının gözünden kaçmamış. Urban Sense Grubu üyesi Jan Hanzi Hanko “Hareket, hayatımın temel parçası.” diyor ve ekliyor “Enerji İçeceği XS Power Drink dünyasına açılan bir kapı demek! XS Power Drink hareket etme ve aktif bir hayat yaşama konusundaki tutkumuzu artırıyor”.

 

urban_sense_newsroom_02_a

 

 

Ayrıntılı Bilgi için: Communication Partner | 0850 333 6510

 Ayşenur Bozal Özcan aysenurozcan@cpartner.com.tr 0 536 862 21 47

 Zeliha Ocak zelihaocak@cpartner.com.tr 0 533 920 26 17

 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

 

NUTRIWAY Hakkında

Sadece Amway tarafından üretilen NUTRIWAY dünyanın önde gelen vitamin ve diyet takviyeleri markasıdır *. 80 yılı aşkın bilim ve araştırma ile desteklenen NUTRIWAY ekibi, kaliteyi korumak ve ürünlerinin tutarlılığını, etkililiğini ve emniyetini en üst düzeye çıkarmak için tescilli bir “tohum takviyesi” uygulamasını kusursuz hale getirdi. NUTRIWAY markası, Birleşik Devletler, Meksika ve Brezilya’da bulunan sertifikalı organik çiftlikler * üzerinde bitkileri yetiştirmek, hasat etmek ve işlemek için kullanılan tek global vitamin ve mineral markasıdır. 2008 yılından beri NUTRIWAY ürünleri AC Milan’ın resmi beslenme takviyeleridir.

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia