Turkey TUR  

Amway Satinique Ürünleri Yeni Yıl Gecesi Kurtarıcınız Olacak

2016/11/16 - 

Yılbaşı gecesi kadınların kıyafetleri kadar saçlarının bakımlı görünmesi de önemli. Amway Satinique ürünlerinin üstün performansı sayesinde harika modeller yaratırken, aynı zamanda sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

“Yeni yılda yeni bir ben yaratacağım” diyorsanız Amway sizi Satinique ürünleriyle buluşturuyor. Serideki ürünler ile saçınızda harikalar yaratıp hem yılbaşı gecesinin yıldızı olabilir hem de bu ışıltıyı tüm yıl taşıyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken saçınıza uygun Satinique ürünü ile aynanın karşısına geçmek. Peki Satinique’in hangi ürünü sizin saçlarınıza göre…

Daha canlı ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız Satinique Parlaklaştırıcı Sprey kurtarıcınız olabilir. Tüm saç tipleri için mükemmel sonuç veren bu ürün, argan yağı içeriği ile kurumuş saçları nemlendirerek elektriklenmeyi önlüyor. Böylece saçları ışıltılı, yumuşak ve canlı hale getiriyor.

 

Satinique product shot. Shine Spray

Amway’in bir diğer ürünü Satinique Mat Dokulu Wax ise saçınıza daha kolay şekil vermenizi ve gece boyunca da saçlarınızın şık görünmesini sağlayacak. Kısa saç stillerini yeni bir tarza kavuşturan Mat Dokulu Wax, saçlarınızı kolay şekillendirmenize yardımcı olacak. Tabii bu arada Satinique’in Sonlandırıcı Saç Spreyini de unutmamak gerek. Maksimum tutuş özelliği olan ve saçlarınızı mükemel bir yumuşaklık hissi ile buluşturan bu hafif formüllü ürünü günde bir kaç defa kullanabilirsiniz. Uçuşan saçları kontrol eden ve daha parlak görünmelerini sağlayan ürün, 24 saat boyunca nemlendirme özelliği ile de dikkat çekiyor.

Satinique product shot. Texture Matte Wax

Satinique product shot. Final Step Finish Spray

KUKUİ CEVİZ YAĞI İNATÇI SAÇLARI HİZAYA GETİRİYOR

Satinique’in Düzleştirici Losyonu içine karıştırılan kukui ceviz yağı ile saç gövdesine etki ederek, şekil almakta zorlanan inatçı saçları hizaya getiriyor. Ayrıca saç şekillendirme sırasında yitirilen su miktarını azaltarak, saçlara karşı termal koruma sağlıyor. Satinique Hacimlendirici Köpük de yılbaşı gecesi kurtarıcılarınız arasında… Soya proteini içeren bu ürün, ağırlaşmış ve sönmüş saçlarınıza doğal yollarla hacim ve parlaklık kazandırırken, korunmasına da yardımcı oluyor.

Satinique product shot. Straightening Balm

Satinique product shot. Volumising Mousse

Fiyat bilgileri

Satinique Parlaklaştırıcı Sprey: 42,60TL

Satinique Mat Dokulu Wax: 43,12 TL

Satinique Sonlandırıcı Saç Spreyi: 21,89 TL

Satinique Düzleştirici Losyonu: 43,12 TL

Satinique Hacimlendirici Köpük: 28,60 TL

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ayşenur Bozal Özcan aysenurozcan@cpartner.com.tr 0 536 862 21 47

Zeliha Ocak zelihaocak@cpartner.com.tr 0 533 920 26 17

 

 

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir. Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia