Turkey TUR  

AMWAY NUTRIWAY Vitamin D ile İçten Dışa Parlayın!

2018/11/25 - 

 

Güneşin gücünü avucunuzun içine alın!

AMWAY NUTRIWAY Vitamin D ile

İçten Dışa Parlayın!

“Güneş vitamini” olarak da bilinen D vitamini vücudumuz için pek çok açıdan gereklidir ve genel zindelik seviyemizi destekler. D vitamini normal kemikler, kas işlevleri ve normal dişlerin korunmasına ve bağışıklık sisteminin normal işleyişinin sürdürülmesine katkıda bulunur. Ayrıca, hücre bölünmesi sürecinde de rol oynar.

Kolların ve yüzün günde 30 dakika kadar güneş koruyucusuz olarak güneşe tutulması genellikle günlük D vitamini ihtiyacını karşılayabilmektedir. Güneşin yardımıyla ciltte üretilen D vitamini miktarı bölge, mevsim, ozon tabakası ve bulutlar, yüzey özellikleri, giysiler, cilt rengi ve yaştan etkilenebilmektedir*

Son zamanlarda yaşam tarzlarımız iç mekanlarda çok fazla zaman harcamamızı gerektirmekte, bu da güneşi yeterli miktarda görebilme olanağımızı sınırlamaktadır. Sonbahar ve kış aylarında imkanlarımız daha da kısıtlanmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak çok az sayıda besin doğal olarak D vitamini içerdiğinden, bu vitamini tek başına beslenme yoluyla alabilmek çoğu kişi için pek etkili bir seçenek değildir. 

Pek çoğumuz için D vitamini eksikliği gerçeğe dönüşmektedir. Avrupa Birliği sponsorluğunda gerçekleştirilen geniş ölçekli bir araştırma, D vitamini eksikliğinin yaş, ırk ve bölge fark etmeksizin Avrupa nüfusunun %40,4’ünde mevcut olduğunu göstermektedir.**

Yüksek kaliteli D vitamini avucunuzun içinde

Yardım elinizin altında! AMWAY NUTRIWAY Vitamin D’de bulunan D vitamini doğal bileşenlerden elde edilir ve güneşi avucunuzun içine koyarak D vitaminine kolayca erişmenize yardımcı olur. NUTRIWAY Vitamin D, 15µg (600 IU)* takviye edici dozda D vitamini sağlar. Günde tek bir küçük, yutması kolay tablet şeklinde olması itibariyle, her türlü beslenme ve programa dahil etmek üzere elverişlidir.

NUTRIWAY Vitamin D yapay renklendiriciler, aroma vericiler veya ek koruyucu maddeler içermez.

Nutriway Vitamin D: 90 tablet, fiyatı: 83,50TL www.amway.com.tr

Önerilen günlük doz:1 tablet

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia