Turkey TUR  

Amway Nutriway Vitamin B Plus ile Günboyu Yorgunlukla Savaşın

2018/03/15 - 

Yorgunluğun Sizi Durdurmasına İzin Vermeyin!

Amway Nutriway Vitamin B Plus ile Günboyu Yorgunlukla Savaşın!

AMWAY’in zinde yaşam kategorisine eklenen “NUTRIWAY™ Vitamin B Plus” ürünü başlıca küresel vitamin markaları arasında, çift eylemli teknolojiye* sahip ilk ve tek B kompleks vitamin desteğidir.
Modern yaşamın temposuna ayak uydurmak, yorgunluğun dengemizi bozması demektir. Benzersiz çift eylemli teknolojisi ile doğal spiriluna ile yapılan ve sekiz esensiyal B vitamini içeren NUTRIWAY™ Vitamin B Plus, tüm sekiz besin öğesinin vücuda optimum zamanda salınmasını garantiler.
Dengeli bir beslenmeyle bağlantılı olarak Vitamin B Plus size gün boyunca yardım edebilir, böylece günün başlangıcından sonuna kadar en iyi durumda kalmanızı sağlar.**
B vitaminleri önemli bir rol oynayarak vücudun normal enerji verme metabolizmasına katkı yapabilirler. Bununla beraber, B vitaminleri vücutta uzun süre depolanamayan, suda çözünebilen besin elemanlarıdır.

• Sadece bir tablet NUTRIWAY™ Vitamin B Plus %100 BRD (Beslenme Referans Değeri)* sağlar!
• Çift eylemli teknolojiyi uygulayan tüm sekiz esensiyal B vitamini vücuda optimum zamanda salınır.
• Çift eylemli teknoloji anında salınım (alındıktan hemen sonra B2 ve B12 vitamini desteği sağlayan) ve uzun süreli (yavaş) salınımın (B1, B3, B5, B6, B7 ve B9 vitaminlerini 8 saat boyunca ve yavaş yavaş ve düzenli olarak salınır) bir birleşimidir.
• B vitaminleri normal enerji verme metabolizmasını destekler**.

Nutriway Vitamin B Plus : 60 tablet , fiyatı : 59,50TL www.amway.com.tr

Ayrıntılı Bilgi için:

Amway Türkiye Ltd.
Didem Tekinalp / 0533 598 21 49 / didem.tekinalp@amway.com
Gül Ertek / 0533 409 80 59 / gul.ertek@amway.com

Editöre Not:
Amway ürünlerini satın almak için en yakın Amway Serbest Girişimcisi ile irtibata geçilebilir. Eğer irtibatta olunan bir Amway Serbest Girişimcisi yok ise infoTR@amway.com.tr adresine yazarak veya (232) 455 44 44 telefon numarası vasıtasıyla en yakın Amway Serbest Girişimcisine ulaşılabilir.

Amway Hakkında
Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2016’da 8,8 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir. Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr
facebook.com/AmwayTurkiyeLtd
instagram.com/amwayturkiyeltd
twitter.com/amwayturkiye

*Euromonitor International Limited; Beyanın doğrulanması Mayıs 2016’da ve Ekim – Kasım 2016 aylarında Amway Corporation tarafından Euromonitor kurumuna yaptırılan araştırma ve metodolojiye dayanmaktadır. Euromonitor 2015 satışları, perakende satış koşullarına göre zirvedeki 10 küresel Vitamin ve Takviye Edici Gıda Ürünü markasını araştırmıştır.
http://www.euromonitor.com/amway-claims (beyanları)

** Normal enerji veren metabolizma tiamin (B1), riboflavin (B2), niasin (B3), pantotenik asit (B5), piridoksin (B6), biotin (B7) ve kobalamin (B12) tarafından desteklenmektedir. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına B Vitaminleri riboflavin (B2), niasin (B3), pantotenik asit (B5), piridoksin (B6), folik asit (B9) ve kobalamin (B12) katkı yapar.

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia