Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Amway
Amway’ in yeni ARTISTRY™ Hydra-V Koleksiyonu

2015/09/15 - 

Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi Amway,  Aquaporinler üzerindeki Nobel Ödüllü bir araştırmadan esinlenerek derinlemesine nemlenmeyi hedefleyen yeni cilt bakım serisi ARTISTRY Hydra-V™ Koleksiyonunu 2 Eylül’de Tarihi Ortaköy Hamamı Kethüda’da basının geniş katılımıyla sundu.

Derinlemesine nemlenme sağlayan özgün cilt bakım buluşu

Su vücut için hayatidir, sağlık ve iyileştirme getiren bir yaşam gücüdür. cildimiz, parlak ve sağlıklı olmak, stres yaratan unsurlara karşı koymak için bol miktarda, dengeli suya ihtiyaç duyar.

Yılın hangi mevsimi olursa olsun tüm ciltlerin nemlenmeye ihtiyacı vardır. Fakat araştırmalar tüm dünyada milyonlarca kişinin cilt dehidrasyonu sıkıntısı olduğunu göstermektedir. Bu sorun yirmili yaşlar gibi erken bir dönemde başlamaktadır.

ARTISTRY HYDRA-V koleksiyonu her cilt tipinde derinlemesine nemlenmeye odaklanmaktadır.

Cildin ihtiyacı olan nemlenme düzeyi ne olursa olsun ARTISTRY HYDRA-V Koleksiyonu her cilt tipi için özel hazırlanmış bir dizi formülle bu ihtiyaçlara cevap vermektedir. Bu seri 35 yaş altında olan ve henüz yaşlanma belirtilerinden endişelenmeyen ve etkili bir cilt bakımı ile ilgilenen genç kitle içindir.

Ferahlatır. Yeniler. Canlandırır

ARTISTRY HYDRA-V Koleksiyonu cilt bariyerini yöneterek suyun ciltte tutulmasına yardım eder ve içinde nadir ve değerli bileşenler olan tescilli Hydra Complex ile çok güçlü bir duvar yaratır. Saf Norveç fiyort suyu cilt yüzeyine derinlemesine nemlendirme sağlarken, besin öğesi zengini Himalaya Pembe Kaya Mineralleri cildi yenileyerek su ulaşımının, depolanmasının ve tutulmasının geliştirilmesine yardım eder. Besleyici Hawaii Açai meyvesi, suyu hapsederek kalıcı nemlenme sağlar ve cildin nem bariyerinin güçlenmesini destekler.

 “ARTISTRY HYDRA-V™ Koleksiyonu, cildin su içeriğinde anında artış ve 24 saate kadar kalıcı nemlenme sağlamaktadır.*

Kuru cilt ile dehidre cilt arasındaki farkın önemini vurgulayan Amway bilim adamları, kuru cildin genetik, kronik hastalık, yaşlanma ve diğer koşullar nedeniyle oluşan bir cilt tipi, dehidre cildin ise cildin en dış katmanlarının yeterli su alamamasından kaynaklanan bir cilt durumu olduğunu belirtmektedir. Her iki olguda da ARTISTRY HYDRA-V™ Koleksiyonu gibi derinlemesine bir nemlenmeye ihtiyaç vardır.

Basit Uygulama, Tek Kelimeyle Olağanüstü Sonuçlar

Yedi üründen oluşan ARTISTRY HYDRA-V koleksiyonu cildi ferahlatmak, yenilemek ve canlandırmak üzere geliştirilmiştir. Üç basit adımda cilt daha pürüzsüz, daha yumuşak ve daha esnek görünür ve hissedilir. İlk adımda uygulayacağınız Ferahlatıcı Köpüklü Temizleyici ve Ferahlatıcı Tonik cildi “HAZIRLAMA” Aşamasıdır. İkinci “UYGULAMA” adımında koleksiyonun kahraman ürünü Canlandırıcı Konsantre Cilt Serumu uygulanır. Koleksiyon son olarak “NEMLENDİRME” aşamasında tüm cilt tipleri, karma-yağlı cilt, normal/kuru cilt olarak her üç cilt tipine de uygun nemlendirici ve göz için Canlandırıcı Jel Krem sunar.

Farklı cilt tiplerine göre geliştirilmiş ARTISTRY HYDRA-V™ Power System ürünleri en etkili formülle kombine bir güç sağlayarak, derinlemesine nemlenmeyle zenginleşmiş faydalar sunar. Power Systemlerin hepsi Canlandırıcı Konsantre Cilt Serumu,  Göz için Canlandırıcı Jel Krem ve her üç cilt tipine uygun bir nemlendirici içerir.

Ayrıntılı Bilgi için:

Amway Ltd.

Gül  Ertek – 0533 409 80 59

gul.ertek@amway.com

ARTISTRY Hakkında

ARTISTRY dünyada zirvedeki en çok satılan beş Premium cilt bakım markası** arasında yer almaktadır. ARTISTRY portföyünde yeni teknolojilerle ve tescilli bitkisel bileşenler ile geliştirilen ileri cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Ürünler erkek ve kadınların biyolojik ve çevresel yaşlanma belirtilerini hedef almakta, ayrıca yüz, gözler ve dudaklar için klasik ve sezona özgü renk koleksiyonları sunmaktadır. Üstün formüller 900’den fazla bilim insanı tarafından yürütülen ve bilimsel ve akademik danışmanlar kurulu tarafından yönlendirilen global araştırma, geliştirme ve kalite güvencesini yansıtmaktadır. Bu bilim insanları birlikte çalışarak ileri güzellik sınırlarını daha ileriye taşımaktadır.

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2014’te 10,8 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRİWAY™ vitamin, mineral ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

 

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

 

* Canlandırıcı Konsantre Cilt Serumu ve Besleyici Jel Krem kullanıldığında.

** Kaynak: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims.

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia