Turkey TUR  

AMWAY HOME™ SA8™ Sensitive Konsantre Sıvı Deterjan Lekelere Meydan Okuyor

2017/06/13 - 

 

50 yıldan uzun süredir ev bakım ürünlerinde uzmanlığını kanıtlayan Amway’den bir yenilik daha… Artık yumuşatıcı etkisi ile Amway Home™ SA8™ Sensitive Konsantre Sıvı Deterjan, güçlü temizlik performansı ile lekelerin baş düşmanı olacak

Amway kullanıcılarının hayatını yeni ürünü ile de kolaylaştırmaya devam ediyor. Son olarak tüketicilerle buluşan Yumuşatıcı Etkili SA8™ Sensitive Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı, hassas cilde sahip kişilerin giysileri için mükemmel bir formüle sahip. Süt lekeleri gibi gıda lekelerinin çıkarılmasında da etkili olan yeni SA8, kumaşlara ve renklere karşı oldukça nazik.  

 

 

Dermatologlar tarafından test edilen, zararlı kalıntılar bırakmayan Amway’in bu özel ürünü düşük sıcaklıkta da etkili.  Ayrıca içeriğinde Çevre Dostu BIOQUEST FORMULA™ içeren bu ürün güçlü bir temizlik performansı sunar, konsantredir ve biyolojik olarak parçalanabilir. İçeriğinde fostat ve klor bulunmamaktadır. İnatçı lekelerin ve sabitleşmiş kirin yok edilmesine yardım eder. SA8™ Sensitive Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı konsantre formülü ile aile bütçesini de düşünüyor.

Çünkü SA8™ Sensitive Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı’nın bir şişesi ile 33 yıkama gerçekleştiriliyor.

SA8™ Sensitive Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı Fiyatı: 61,90TL ( 1 lt)

 

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ayşenur Özcan   | 0536 862 21 47 | aysenurozcan@cpartner.com.tr

Janset Akışık | 0544 278 93 62 | jansetakisik@cpartner.com.tr

 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2016’da  8,8 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

 

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia