Turkey TUR  

Amway Home Ev Bakım Ürünleriyle Temizlik Daha Konsantre

2016/11/08 - 

Sanki evde hiç parti olmamış gibi!

Yılbaşında ev partisi fikri çok cazip görünse de gecenin sonunda evin hali için aynı şeyi söylemek pek mümkün olmaz. Elinizin altında pratik ve etkili temizlik için alternatifler sunan Amway Home ürünleri varsa korkmanıza gerek yok. Amway temizlik ürünleriyle evinizi kısa sürede parti öncesindeki haline geri döndürebilirsiniz. Üstelik Amway’in konsantre ürünleri ile bir yandan çevreyi, bir yandan da bütçenizi koruyabilirsiniz.

 

Ev partileri yılbaşının en vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bütün bir yılın yorgunluğu lezzetli yemeklerle donatılmış bir aile sofrasında adeta yok olur gider. Ancak gecenin sonu için aynı şeyi söylemek mümkün olmaz. Ev sahipleri için 1 Ocak günü kabusa dönüşebilir.

Mutfakta yığılmış bulaşıklar, yerlere dökülmüş yemek artıkları, koltuklara bulaşmış yiyecekler aklınızı kaçırmanıza neden olabilir. Ancak elinizin altında Amway ürünleri varsa bu sorunlardan korkmanıza gerek yok. Pratik ve etkili temizlik için alternatifler sunan Amway ile kısa sürede evleriniz sanki hiç parti olmamış gibi tertemiz olur. Amway Home L.O.C. Çok Amaçlı Temizleyici ve Amway Mobilya Cilası ile evinizi kısa sürede parti öncesindeki haline geri döndürebilirsiniz.

 

Konsantre Amway ürünleriyle temizlikte üstün performans

İçeriğindeki hindistan cevizi, hurma yağı ve tuz gibi doğal bileşenlerle kir ve lekeleri hızlıca temizleyen Amway Home, L.O.C Çok Amaçlı Temizleyici ; evin içinde her türlü yıkanabilir zemin yüzey üzerinde kullanılabilme özelliği ve konsantre yapısı ön plana çıkıyor. Camlardan ıslak zeminlere, mutfaktan banyoya tüm alanlarda ideal ve üstün performanslı bir temizlik için beş litrelik kovaya sadece 30 mililitre L.O.C Çok Amaçlı Temizleyici eklenmesi yeterli.1478589548_loccokamaclitemizleyici

Amway Mobilya Cilası mobilyaların parlaklığını artırıp korunmasına yardımcı olurken, taze limon kokusu ile odaların mis gibi kokmasını sağlar. Amway Home, L.O.C Mutfak Mendilleri ile mutfağınızdaki zor temizlik işleri saniyeler içinde çözümlenir. Fosfat içermeyen nazik formülü ile Dish Drops Konsantre Sıvı Bulaşık Deterjanı ise konsantre özelliği ve etkili içeriği ile bulaşıkları pırıl pırıl yapıyor.

1478589524_mobilyacilas__1478589541_aho_pho_kitchenwipes_1039262_final 1478589550_dish_drops_konsantre_sivi_bulasik_deterjani_110488

Amway Home, L.O.C. çok amaçlı temizleyici: 24,74 TL

Amway mobilya cilası: 19,92 TL

Amway Home L.O.C. Mutfak Mendilleri: 63,54 TL

Dish Drops Konsantre Sıvı Bulaşık Deterjan: 22,32 TL

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ayşenur Bozal Özcan aysenurozcan@cpartner.com.tr 0 536 862 21 47

Zeliha Ocak zelihaocak@cpartner.com.tr 0 533 920 26 17

 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2015’te 9,5 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir. Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia