Turkey TUR  

Amway eSpring Ev Tipi Su Arıtma Cihazı ile Temiz ve Güvenli İçme Suyu!

2017/02/16 - 

İnsanların daha iyi bir yaşama kavuşması için ürünler geliştiren Amway, dünyanın en çok satan ev tipi su arıtma sistemleri markası* eSpring Ev Tipi Su Arıtma Sistemi ile tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Bu özel sistem ile evinizde suyunuzu kendiniz arıtabilir, eSpring’in kullanışlı şişesi ile arıttığınız suyunuzu yanınızda taşıyabilirsiniz

Dünya Su Günü’nün yaklaşması ile su kaynakları ve güvenliği tartışmaları gündemdeki yerini almaya başladı. 50 yıldan uzun süredir dünyanın daha iyi bir yaşama kavuşması için ürünler geliştiren Amway, söz konusu sorunun çözümü için önemli adımlar atmaya devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Amway eSpring Su Arıtma Sistemlerinde akıllı çip uygulaması ile bir arada kullanılan press karbon blok filtrasyon ve UV ışığı teknolojisi ile tüketiciler daha güvenli ve hesaplı su tüketebiliyor. Amway eSpring şişesi ise arıtılan suyu her yerde yanınızda taşıma imkanı sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Performansı Su Kalite Derneği ve Ulusal Sağlık Koruma Kurumu’ndan sertifikalı olan Amway eSpring Su Arıtma Sistemi, son 30 yılda dünyada 8 milyondan fazla insanın evlerinde temiz ve kaliteli suya erişim sağlıyor.

 Amway mühendisleri ve bilim adamlarının üzerinde 20 yıl çalıştığı eSpring Su Arıtma Sistemi diğer sistemlerden farklı olarak suyu işlemek yerine arıtıyor. Bu özelliği sayesinde suyun tat ve renginde bozulma olmasını da engelliyor.

 

Bir filtre ile 5 bin litre arıtılmış su

Zarif tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Amway eSpring Ev Tipi Su Arıtma Sistemi, standart mutfak musluğuna kolayca takılabiliyor. Tek filtre ile 5 bin litre su arıtabilen sistem, 6 kişilik bir ailenin bir yıllık su ihtiyacını karşılıyor.

Amway, tüketicilere eSpring Ev Tipi Su Arıtma Cihazı’nı 5 yıla kadar genişletilmiş garanti seçeneği sunuyor.

* Verify Markets’in 2014 dünya satış araştırmasına dayanmaktadır

 

 

Fiyatlar:

Amway eSpring Su Arıtma Sistemi (Tezgah Üstü) 3 Yıl Uzatılmış Garantili Satış Fiyatı: 2.595,97 TL

Amway eSpring Su Arıtma Sistemi (Tezgah Altı) 3 Yıl Uzatılmış Garantili Satış Fiyatı:

2.855,57

Amway eSpring Şişesi satış Fiyatı: 46,67 TL

 

 

Ayşenur Özcan | aysenurozcan@cpartner.com.tr

Communication Partner

Medya İlişkileri Yönetmeni

T: 0850 333 65 10

M: 0536 862 21 47

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia