Turkey TUR  

AMWAY, Çevre Onayı Kazandı!

2017/07/04 - 

ABD EPA 2017 SAFER CHOICE ORTAĞI İLE TANIŞIN

“Safer Choice logosunu etiketlerimizde taşıma başarısı insan sağlığına ve çevre sorunlarına

olan taahhüdümüzün bir kanıtıdır.”

Amway çevre dostu ürünleri nedeniyle Çevre Koruma Ajansı (EPA) tarafından onaylanmış olmaktan gurur duymaktadır. 16 Amway çamaşır, yüzey ve bulaşık bakım ürünü şimdi ambalajında EPA Safer Choice (Güvenli Seçim) etiketi taşıyabilecektir.

Prestijli 2017 Yılı Safer Choice Ortağı ödülü Amway’in ürünlerinin formülasyonu ve imalatında elde ettiği olağanüstü başarıların takdiri amacıyla verilmiştir. Bu bağlamda ürün bileşenlerinin aileler, toplumlar ve bir bütün olarak çevre için daha güvenli olduğu kanıtlanmıştır.

Amway Tedarik Zinciri ve Araştırma & Geliştirme Başkan Yardımcısı George Calvert, “Bu ödül, Amway bilim insanlarının ve personelinin taahhüt ve adanmışlığının bir  kanıtıdır. ABD EPA’nun verdiği bu ödülden gerçekten onur duyduk ve onlarla uzun dönemli işbirliği olanakları arıyoruz.” diyerek bu konuya verilen önemi belirtmiştir. Amway’in çevresel sorumluluk bilinci her geçen gün gelişmektedir. Size, ailenize ve müşterilerimize, çevre için daha güvenilir ürünler sunuyoruz.

Safer Choice Standardını (Ambalajlarında) sergileme hakkı kazanan tüm Amway ürünleri hakkındaki detaylar için lütfen “Safer Choice logosunu etiketlerimizde taşıma www.amway.com.tr üzerinden Amway Online’ı ziyaret edin.

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia