Turkey TUR  

AMWAY ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Geliştirilmiş C Vitamini + HA Özel Bakımı

2018/08/08 - 

Amway’den Profesyonel Çözümler…Profesyonel Sonuçlar Mimik Çizgilerine Elveda!!

Her gülümsediğimizde, kaşlarımızı çattığımızda oluşan kas çekilmelerinden kaynaklı mimik çizgilerine özel bakım uygulamak üzere tasarlanmış, erken yaşlanmaya karşı etkili yeni çözüm:

AMWAY ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

Geliştirilmiş C Vitamini + HA Özel Bakımı

Amway’in yeni ürünü ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Geliştirilmiş C Vitamini + HA Özel Bakımı ile mimik çizgilerini hedef alan ve gelecekte oluşmalarının önlenmesine yardımcı olan Geliştirilmiş C Vitamini+HA Özel Bakımı ile profesyonel görünen sonuçlar* elde edin.

GELİŞTİRİLMİŞ FORMÜL.. İKİ GÜÇLÜ TEKNOLOJİ..

Amway Artistry Geliştirilmiş C Vitamini+HA Özel Bakımı mimik çizgilerinin görünürlüğünün hafiflemesine iki güçlü teknoloji sayesinde yardımcı olur:

Çift Etkili Hyalüronik Asit Karışımı, cildi dolgunlaştırmak üzere nem seviyesini destekler ve mimik çizgilerinin görünürlüğünü vurgulayabilen doğal Hiyaluronik Asit kaybını gidermek için çeşitli seviyelerde etki sağlar.

Formüldeki diğer güçlü teknoloji Vita-C Complex ise Amway NUTRIWAY™ onaylı aserola kirazından elde edilen %100 Saf C vitamininin etkili karışımıdır. Aktivasyon kapağı bakım uygulaması başlatılana kadar %100 Saf C Vitamini tozunun kuru ve stabil kalmasını sağlar. 

Her gün, sabah ve akşam 4-5 damla kullanılması önerilmektedir.

Elde edilen karışımın 30 gün içinde tüketilmesi tavsiye edilir.

Amway Artistry Intensive Skincare Geliştirilmiş C Vitamini + HA Özel Bakımı

(12 ml sıvı + 0,61 g toz) –191,03 TL  www.amway.com.tr

 

 * Sonuçlar cerrahi/kozmetik işlemlerle eşdeğer değildir.

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Amway Türkiye Ltd.

Didem Tekinalp / 0533 598 21 49 / didem.tekinalp@amway.com

Gül Ertek / 0533 409 80 59 / gul.ertek@amway.com

 

Editöre Not:

Amway ürünlerini satın almak için en yakın Amway Serbest Girişimcisi ile irtibata geçilebilir.Eğer irtibatta olunan bir Amway Serbest Girişimcisi yok ise infoTR@amway.com.tr adresine yazarak veya (232) 455 44 44 telefon numarası vasıtasıyla en yakın Amway Serbest Girişimcisine ulaşılabilir.

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2017’de 8,6 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

 

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

 

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia