Turkey TUR  

Amway ARTISTRY Exact Fit Serisinde Yeni Nesil Ürünler

2015/11/05 - 

ARTISTRY BB krem, pudra ve dudak kalemi ile güzelliğinizin sınırlarını keşfedin

 

Amway, her yaşta ve her cilt tipinde kadın için yarattığı ileri cilt bakımı ürünleri ARTISTRY markasına yeni nesil ürünler katmaya devam ediyor. Her kadının benzersiz güzellik özelliklerini vurgulayan ve zenginleştiren renkli bir kozmetik dünyası sunan ARTISTRY, doğadan ilham alarak ve en iyi bitkisel bileşenleri kullanarak ürettiği ARTISTRY Color serisine 3 yeni ARTISTRY Exact Fit ürünü ekledi. Makyaj Öncesi Baz BB Krem SPF 35 UVA/UVB PA, Mükemmelleştirici Toz Pudra-Transparan Sıkıştırılmış Pudra ve Asansörlü Dudak Kalemi ile güzelliğinizin sınırlarını yeniden keşfedin.

 

ARTISTRY Exact Fit Makyaj Öncesi Baz (BB Krem) incecik formülü ile tek bir üründe 3 faydayı bir araya getiriyor. BB Krem, fondöten etkisini uzatmak için ciltte astar oluştururken derinlemesine nemlendirerek yumuşak ve esnek kalmasını sağlıyor. Doğal bir ışıltı; ferahlamış, yumuşak, esnek bir cilt ve kusursuz makyaj uygulaması için ARTISTRY Exact Fit BB Krem’i yanınızdan ayıramayacaksınız.

 

ARTISTRY Exact Fit Mükemmelleştirici Toz Pudra ile kırışıklıklara savaş açın

ARTISTRY Exact Fit BB Krem’den sonra uygulayabileceğiniz bir diğer ürün ise Mükemmelleştirici Toz Pudra. Tek başına kullanılabileceği gibi fondöten üzerine uygulanabilecek lüks ipeksi toz pudra, gerçek cilt görünümü oluşturuyor. Özellikle ince hatların ve kırışıklıkların içine yerleşmeden kusurların kapatılması ve cildin mükemmel görüntüye kavuşmasını sağlayan Toz Pudra, fondötenin ciltte kalma süresini artırıyor, ince bir örtücülükle parlama kontrolü sağlıyor.

 

ARTISTRY Exact Fit Transparan Sıkıştırılmış Pudra ile ciltte yüzde 100 parlama kontrolü

Makyajın daha uzun süre dayanması için fondötenin üzerine sürebileceğiniz Transparan Sıkıştırılmış Pudra, ciltte tam bir parlama kontrolü sağlıyor ve mat bir görünüm yakalamanıza yardımcı oluyor. Makyaj tazelemek için mükemmel bir ürün olan Transparan Sıkıştırılmış Pudra, cildinize doğal matlığı yeniden getirmeye hazır.

 

ARTISTRY Asansörlü Dudak Kalemi ile profesyonel makyaj etkisini kolayca yakalayın

Asansörlü Dudak Kalemi İçi ve Yeniden Doldurulabilir Muhafazası ile birlikte sunulan ARTISTRY Asansörlü Dudak Kalemi profesyonel makyaj etkisini kolayca yakalamanıza, dudaklarınızı istediğiniz dolgunluğa kavuşturmanıza yardımcı oluyor. Uzun süre dayanan ve akmayan ARTISTRY Dudak Kalemi’nin rengini yaymak için dudak fırçası kullanabilirsiniz. Ürünü, dudak parlatıcısı ya da ruj ile birlikte kullanmak da mümkün.

 

1446446464_Artistry_Asansorlu_Dudak_Kalemi

Beauty Balm Perfecting Primer product shotArtistry Exact Fit Perfecting Loose Powder product shot - silo - medium

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıntılı Bilgi için: Communication Partner | 0850 333 6510

Yıldız Bars | yildizbars@cpartner.com.tr | 0530 303 3831

Handan Şahin | handansahin@cpartner.com.tr | 0536 862 2147

 

ARTISTRY™ Hakkında

ARTISTRY dünyada zirvedeki en çok satılan beş Premium cilt bakım markası arasında yer almaktadır. ARTISTRY portföyünde yeni teknolojilerle ve tescilli bitkisel bileşenler ile geliştirilen ileri cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Ürünler erkek ve kadınların biyolojik ve çevresel yaşlanma belirtilerini hedef almakta, ayrıca yüz, gözler ve dudaklar için klasik ve sezona özgü renk koleksiyonları sunmaktadır. Üstün formüller 900’den fazla bilim adamı tarafından yürütülen ve bilimsel ve akademik danışmanlar kurulu tarafından yönlendirilen global araştırma, geliştirme ve kalite güvencesini yansıtmaktadır. Bu bilim insanları birlikte çalışarak ileri güzellik sınırlarını daha ileriye taşımaktadır.

 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2014’te 10,8 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir. Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr | facebook.com/AmwayTurkiyeLtd | instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye | dahaiyibiryasamicin.com

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia