Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Zinde Yaşam
Adet dönemindeki en büyük yardımcınız NUTRIWAY Primrose

2012/09/11 - 

 

Amway, vitamin ve beslenme destek ürünleri markası NUTRIWAY’inyeni ürünü Primrose, kadınların adet dönemlerini çok daha rahat ve zinde geçirmeleri için destek sağlıyor. 

Adet dönemi, kadınların fiziksel ve duygusal olarak yaşamlarını etkileyen en önemli dönemlerin başında geliyor. Amway Nutriway’in yeni bitkisel ürünü Primrose, kadınların bu özel dönemi çok daha rahat geçirmeleri için özel olarak formüle edildi. Hodan yağları, hayıt, dong quai, zencefil ve portakal kabuklarının benzersiz karışımını içeren Primrose, adet dönemi öncesi duygusal, fiziksel ve davranışsal olumsuz etkilerin dengelenmesi  için bitkisel destek sağlıyor.

Doğal bitkisellerin standartlaştırılmış özütleriyle oluşturulan Nutriway Primrose, vücudun doğal yağ asidi dengesinin eski duruma gelmesine yardımcı olduğu düşünülen uzun zincirli bir yağ asidi gamma-linoleik asit (GLA) kaynağı olan primroz yağı içeriyor.  Aynı zamanda antioksidan koruma için karışık karotenoidleri barındıran Nutriway Primrose, yapay renklendiriciler, lezzet vericiler veya koruyucu maddeler içermez.

Gluten ve Laktoz içermeyen Primrose’un tercihen yemeklerle birlikte alınması tavsiye edilmektedir. Sizde bu özel döneminizde kendinizi daha zinde ve rahat hissetmek istiyorsanız Nutriway Primrose size gereken besinsel desteği sağlamada yardımcı olacak.

Bu NUTRIWAY bitkisel ürünü primroz ve hodan yağları ile hayıt, dong quai ve zencefilin  benzersiz karışımını içerir. Bu ürün mensturasyon (adet) döneminde kadınların esenliği için besinsel destek sağlamak üzere özel olarak formüle edilmiştirBu NUTRIWAY bitkisel ürünü primroz ve hodan yağları ile hayıt, dong quai ve zencefilin  benzersiz karışımını içerir. Bu ürün mensturasyon (adet) döneminde kadınların esenliği için besinsel destek sağlamak üzere özel olarak formüle edilmiştir.

Bu NUTRIWAY bitkisel ürünü primroz ve hodan yağları ile hayıt, dong quai ve zencefilin  benzersiz karışımını içerir. Bu ürün mensturasyon (adet) döneminde kadınların esenliği için besinsel destek sağlamak üzere özel olarak formüle edilmiştir.

www.amway.com.tr

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia