Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Amway

2014/03/21 - 

Çocukların yaşamlarında bir fark yaratmayı amaçlayan AmwayTM One by One Kampanyasının 10. Yıldönümünde,  tüm Amway Avrupa (Güney Afrika dahil), 96 farklı yerel projeyle, 50.000’in üzerinde çocuğa ve ailesine destek oldu.

Özel bakıma ihtiyacı olan çocuklar için Danimarka evlerinin yapımı, Almanya’da ailelere yardım eden kişilerin eğitimi ya da Ukrayna’da veya Macaristan’da çocuk hastanelerinin desteklenmesi, Amway’in 29 Avrupa ülkesinde yerel olarak çocuklara nasıl destek verdiğini gösteren sadece birkaç örnektir.

Tüm Avrupa ve Güney Afrika’daki Amway Serbest Girişimcileri ve Çalışanları, çocuklara yardım etmek için toplamda 1 Milyon Amerikan Doları bağış toplamış ve 16.000 saat gönüllü çalışmışlardır.

Avrupa’nın Tutudesk (Kucak Sırası) Kampanyasını desteklemesiyle eğitim alanındaki girişimlere odaklanıldı. Amway Serbest Girişimcileri ve Çalışanları sayesinde 2013 yılında, Güney Afrika’da 6 farklı okulda 7500 çocuğa Tutudesk (Kucak Sırası) temin edilerek ilk hedefe ulaşıldı. Evde veya okulda çalışma masası olmayan çocukların düzgün bir öğrenim ortamı da yoktur. Tutudesks (Kucak Sıraları), çocukların yazı yazabilmeleri için düz bir zemin oluşturan, kucaklarına koydukları taşınabilir sıralardır. Amway Business Uygulaması veya One by One Yıldönümü bardağı alınarak 2013 yılında bu projeyi desteklemek için 100.000 Amerikan Doları’nda fazla bağış toplandı.

Bu, AmwayTM One by One Kampanyasının, 2003’ten bu yana Amway kaynaklarıyla, Serbest Girişimcileri ve Çalışanlarının güçlerini nasıl birleştirdiğini gösteren örneklerden sadece biridir. 2013 yılında, AmwayTM One by One Kampanyasının 10. Yıldönümü Amway Global Gönüllülük Günü ile kutlandı. Dünya genelinde Amway Serbest Girişimcileri ve Çalışanları, aynı zamanda Çocuk Hakları Günü olarak kutlanan 20 Kasım’da, çocuklara yardım etmek için bir araya geldi. Tüm Avrupa ülkelerinin katıldığı etkinlikte, 1 günde 10.000’den fazla kişisel bakım ve ev bakım ürünü 36 farklı etkinlik kapsamında paketlendi. Paketlenen ürünler yerel yardım kuruluşlarına teslim edilerek 14.000 çocuğa ve ailesine yardım edildi.

Bu özel günde Amway Türkiye de Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV)  destek verdi. Bu işbirliği kapsamında Amway Serbest Girişimcileri ve çalışanları, özel paketlerde toplanmış ev bakım ve kişisel bakım ürünlerini TEGV’e bağışladı.

Çocukların yaşamlarında bir fark yaratmayı amaçlayan AmwayTM One by One Kampanyası kapsamında 2003 – 2013 yılları arasında 11 milyon çocuğa yardım edildi. Çocuklara yönelik amaçlar için 225 milyon ABD Doları yardım toplandı ve 3,1 milyon saat gönüllü çalışma gerçekleştirildi.

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia