Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri - Zinde Yaşam
NUTRIWAY’den soğuk kış günleri için doğal destek…
NUTRILITE - Science behind

2012/08/31 - 

NUTRIWAY Echinacae Plus ve NUTRIWAY Garlic 

Dünyanın en çok satan beslenme destek ürünleri markası Nutriway, bağışıklık sistemini güçlendiren NURTIWAY Echinacea Plus ve NUTRIWAY Garlic ile kışın soğuk günlerinde azalan vücut direncinin artırılmasına destek oluyor. Üstelik bu iki ürün bir arada alındığında % 10 indirim ile sunuluyor.

Soğuk kış günlerinde bağışıklık sistemi zayıflar ve vücut direnci azalır. Bunun sonucunda da tüm kış boyunca nezle, grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklarla savaşmaya çalışırız. Kış aylarında yaşanan bu hastalıkları azaltmanın ilk adımı vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmekten geçiyor. NUTRIWAY Echinacae Plus ve NUTRIWAY Garlic içeriğindeki doğal bileşenlerle bağışıklık sistemini güçlendirilmesine destek oluyor ve vücudu soğuk kış günlerine hazırlıyor. 

NUTRIWAY’in kendi çiftliklerinde yetiştirdiği ekinezya bitkilerinden üretilen NUTRIWAY Echinacea Plus, ekinezya bitkisinin değişik faydalarını bir arada sunuyor. NUTRIWAY Echinacea Plus özellikle soğuk kış günlerinde vücudun doğal bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı oluyor.

Sarımsak tarih boyunca vücudun genel durumunu güçlendiren ve direncini geliştiren yararları ile biliniyor. Ancak kötü kokusu nedeniyle sıklıkla tüketilemiyor. NUTRIWAY Garlic hoş nane kokusuyla birleştirilmiş özel formülü ile sarımsağın faydalarından yararlanmak isteyenler için iyi bir alternatif oluşturuyor.

Bir arada alındığında % 10 indirim fırsatı ile sunulan NUTRIWAY Echinacae Plus ve NUTRIWAY Garlic kışın soğuk günlerinin etkisini hissetmeden önce vücudunuza ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlayacak.

www.amway.com.tr

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia